Navigācijas ceļš

„Pozitīvā ekonomiste” no Īrijas radusi Maltā pozitīvas iespējas

2012. gada septembris

Sūzena Heiza

Īriete Sūzena Heiza, kam ir tikai mazliet vairāk nekā 20 gadu, jau ir iemantojusi atzinību kā finanšu konsultante un motivējoša lektore. Viņa ir konsultāciju uzņēmuma „Hayes Culleton” rīkotājdirektore un lepojas ar titulu „pozitīvā ekonomiste”, kas piešķirts par godu viņas optimismam un idejām par vērtības paaugstināšanu, neskatoties uz finanšu krīzi. ES atbalsts palīdzēja viņai paplašināt uzņēmējdarbību Maltā.

Sūzena saskatīja iespēju Maltas tirgū piedāvāt savus konsultāciju pakalpojumus, jo nojauta, ka tajā varētu īpaši noderēt Īrijā skolotas konsultantes, lektores un pedagoģes pieredze. Tomēr nebija nemaz tik viegli sākt strādāt par konsultanti otrā Eiropas galā.

Šeit viņai palīdzēja Enterprise Europe Network. Eiropas Komisijas finansētajā tīklā ir apvienojušās teju 600 uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas, kas pārstāv vairāk nekā 50 valstis, lai palīdzētu MVU izmantot visas iespējas gan Eiropā, gan citur pasaulē. Dublinas tirdzniecības palāta — tīkla dalīborganizācija — ar lielāko prieku palīdzēja Sūzenai īstenot mērķi un nodibināt jaunus sakarus Maltā.

Sakari palīdzēja Sūzenai sarīkot vairākus mācību pasākumus un lekciju kursus, tostarp Valletas Bankā, Maltas Grāmatvežu institūtā un Maltas Universitātē. „Hayes Culleton” ir kļuvis par „Finance Malta” korporatīvo biedru, un Sūzenu regulāri aicina izteikt viedokli Maltas preses izdevumos.

Uzziniet vairāk:

 • Uzziniet, kā Enterprise Europe NetworkDeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskivar sniegt jūsu uzņēmumam pievienoto vērtību
 • Sūzenas Heizas emuārs „The Positive Economist”English

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 25/02/2014 | Lapas sākums