Naršymo kelias

Galimybės Maltoje stiprina airių „optimistės ekonomistės“ optimizmą

2012 m. rugsėjis

Susana Hayes

Vos trečiąjį dešimtmetį įpusėjusi Susana Hayes iš Airijos jau garsėja kaip finansų konsultantė ir įkvepianti oratorė. Konsultavimo bendrovės „Hayes Culleton“ direktorė didžiuojasi „optimistės ekonomistės“ vardu, kuris prigijo dėl jos teigiamo požiūrio ir idėjų, kaip kurti vertę net slegiant finansų krizei. Padedama ES ji išplėtė savo verslą į Maltą.

Iš Airijos kilusi konsultantė, oratorė ir pedagogė Susana pastebėjo galimybę pasiūlyti konsultavimo paslaugas Maltoje. Tačiau norėti dirbti konsultantu kitoje Europos pusėje lengviau nei tai įgyvendinti.

Jai pagelbėjo Europos Komisijos finansuojamas Enterprise Europe Network, vienijantis beveik 600 paramos verslui organizacijų iš daugiau nei 50 valstybių ir padedantis MVĮ išnaudoti visas galimybes Europoje ir už jos ribų. Vienas iš tinklo narių, Dublino prekybos rūmai, džiaugėsi galėdamas padėti Susanai užmegzti ryšius Maltoje.

Po naujų pažinčių buvo surengti keli mokymo renginiai ir sudaryti žodiniai susitarimai su partneriais, tarp jų Valetos banku, Maltos apskaitininkų institutu ir Maltos universitetu. Dabar „Hayes Culleton“ glaudžiai bendradarbiauja su „Finance Malta“ ir Maltos spauda nuolat prašo Susanos pareikšti savo nuomonę.

Daugiau informacijos:

 • Sužinokite, kaip Enterprise Europe NetworkDeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskigali padidinti jūsų bendrovės vertę
 • Susanos Hayes tinklaraštis – „The Positive Economist“English

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 25/02/2014 | Į puslapio pradžią