Naršymo kelias

Iš laboratorijos į rinką

2012 m. spalis

  Laboratorijoje tiriamas augalas © iStockphoto – Nicolas Loran

Nauja Danijos įmonė maisto papildų rinkai neseniai pristatė savo naują produktą. Šis didžiulis žingsnis buvo žengtas gavus Europos Sąjungos finansinę paramą.

Įžengti į maisto papildų rinką nelengva, nes produktų kūrimas reikalauja didelių investicijų. Mažai Danijos įmonei „Fluxome“ pavyko: šiuo metu jos pirmasis produktas yra vertinamas dėl tinkamumo JAV rinkai. Maisto papildas, pagamintas iš natūralių sudedamųjų dalių ir taikant kontroliuojamą gamybos procesą, gali pagerinti širdies ir kraujagyslių būklę.

Šio produkto perkėlimas iš laboratorijos į rinką buvo finansuotas ES lėšomis per Europos investicijų fondą. Per pastaruosius 10 metų buvo suteikta 23 milijonai eurų rizikos kapitalo, kuris padėjo bendrovei įveikti svarbų pradinį etapą. Naujoviškas finansavimo būdas pasiteisino ir „Fluxome“ pasiekė naują lygmenį. „Sėkmę garantuoja gera idėja ir pinigai jai įgyvendinti, – aiškina „Fluxome“ vadovas Jarne Elleholmas. – Be šių dalykų jiems nebūtų pavykę sukurti įmonės, kuri šiandien parodė, ką gali, pristatydama savo pirmąjį produktą.“

Kitas žingsnis bus gauti dar 14 milijonų eurų rizikos kapitalo įmonės plėtrai. Savo eilės laukia dar keli nauji produktai.

 • „Fluxome“ sėkmės istorija vaizdo klipeDeutschEnglishespañolfrançaisitalianoportuguês
 • Kapitalas mažoms įmonėms – Europos investicijų fondo parengtas vadovasEnglish
 • Prireikus pagalbos plečiantis į kitas šalis arba ieškant ES finansavimo, susisiekite su artimiausiu „Enterprise Europe Network DeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolski“ tinklo atstovu
 • „Fluxome“ tinklalapisEnglish

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 25/02/2014 | Į puslapio pradžią