Navigācijas ceļš

Spēks ir vienotībā — kooperatīva banka Kiprā sniedz atbalstu uzņēmējām un iegūst vienu no 2012. gada Eiropas balvām

2012. gada novembris

Artemis Toumazi, CEO of Cyprus Women’s Coop Bank Ltd © European Union, 2012  

Banka „Women’s Coop Bank Ltd” Kiprā ir dibināta pirms desmit gadiem, un šajā laikā sieviešu uzņēmēju skaits ir pieaudzis no aptuveni 12 % līdz gandrīz 30 %. Turklāt tai ir piešķirta 2012. gada Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balva „Uzņēmējdarbības gara veicināšana”.

Šo banku Larnakā izveidoja 350 sievietes, lai palīdzētu pārējām sievietēm visā valstī sākt savu uzņēmējdarbību un to attīstīt. To vada vēstnieču tīkla pārstāve un uzņēmēja Artemisa Tumazi, un tā piešķir nelielus aizdevumus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem maksimāli EUR 100 000 apmērā, piedāvājot elastīgus atmaksas plānus, termiņa pagarinājumu līdz diviem gadiem, procentu likmes aptuveni 4 % apmērā un iespēju saņemt finansējumu 48 stundu laikā.

Banka arī sniedz konsultācijas un nodrošina savām klientēm piekļuvi bankas profesionāļu tīklam. Anna Karida, kura vada automobiļu apkopes un tīrīšanas uzņēmumu Larnakas lidostā, saņēma bankas aizdevumu EUR 60 000 apmērā, lai paplašinātu savu uzņēmumu. Viņa stāsta, kāpēc bankai bija izšķirīgā nozīme šajā gadījumā: „Mēs ieguvām ļoti izsmeļošu informāciju par sadarbību ar šo banku un finansējuma saņemšanu no citām iestādēm ar izdevīgiem nosacījumiem. Mums tas bija ļoti svarīgi.”

Banka ir saistīta ar Eiropas sieviešu uzņēmējdarbības vēstnieču tīklu, kas mudina sievietes 22 ES dalībvalstīs sākt uzņēmējdarbību un sniedz ieteikumus par to, kā gūt panākumus uzņēmējdarbībā.

Uzziniet vairāk:

 • Kipras bankas „Women’s Coop Bank Ltd” veiksmes stāsts — noskatieties videoEnglish
 • 2012. gada Eiropas uzņēmējdarbības veicināšanas balvu ieguvēji
 • Sazinieties ar Eiropas sieviešu uzņēmējdarbības vēstnieču tīkluEnglish
 • Ja jums vajadzīga palīdzība saistībā ar iekļūšanu starptautiskajā tirgū vai ES finansējuma saņemšanu, sazinieties ar vietējo Enterprise Europe NetworkDeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskipārstāvi
 • Kipras bankas „Women’s Coop Bank Ltd” tīmekļa vietneEnglish

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 13/03/2014 | Lapas sākums