Naršymo kelias

Maža prancūzų ekologinių inovacijų įmonė naudoja bambuką vandens valymui

2012 m. gegužė

„Briter Water“ grupė

Naujoviška sistema naudoja bambuką aplinkai tinkamam nuotekų valymui. Projektą, kurio ėmėsi Europos mažų įmonių grupė, finansavo Europos Komisija, kad jį būtų galima pritaikyti pramoniniam naudojimui.

Bambukas - tai pigi ir patogi priemonė nuotekų valymui: tvirtas ir sparčiai augantis, jis veiksmingai filtruoja azoto junginius ir fosfatus, kuriuos dideliais kiekiais gamina maisto ir gėrimų gamyklos.

Maža Prancūzijos įmonė „Phytorem“, kurioje šiuo metu dirba mažiau nei 20 žmonių, sugalvojo naujovišką koncepciją „Briter Water“, bambuko filtravimo sistemą. Prancūzijos įmonė susivienijo su kitomis dviem mažomis įmonėmis („Eau & Industrie“ iš Prancūzijos ir „BeOne“ iš Vokietijos) ir sėkmingai kreipėsi dėl finansavimo pagal ES Konkurencingumo ir inovacijų bendrąją programą (CIP), kad idėja pavirstų į perspektyvų pramonės verslą.

Komisijos teikiamas finansavimas, padengiantis 59 % visų projekto išlaidų, siekiančių 1 241 461 eurų (2009-2012 m.), vaidina pagrindinį vaidmenį šiame kontekste: „Pasinaudojome šia galimybe, kad patektume į rinką, industrializuotume mūsų procesą ir pasiektume būsimus klientus“,- sako „Phytorem“ vadovo pavaduotoja Véronique Arfi.

Įmonė įkūrė dvi bambukų plantacijas Prancūzijoje ir pradėjo svarstyti verslo galimybes užsienyje.

Finansavimą suteikė Komisijos ekologinių naujovių iniciatyva. Ji remia projektus, švelninančius poveikį aplinkai arba skatinančius veiksmingą išteklių naudojimą įvairiuose sektoriuose, kaip antai medžiagų perdirbimas, pastatai, maistas ir gėrimai, bei aplinkai tinkamas verslas.

Sužinokite daugiau:

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 24/02/2014 | Į puslapio pradžią