Naršymo kelias

ES paskolų garantija padeda įsteigti šokolado parduotuvėlę Antverpene

2012 m. kovas

Šokoladinės figūros

Juvelyrė ir auksakalė Karen Aerts nesurado darbo savo srityje, todėl nusprendė pasinerti į šokolado verslą ir atidarė labai mažą įmonę Antverpene, Belgijoje. Jai pavyko tai padaryti ES remiamo mikrokredito dėka.

Planuodama savo verslą, Karen studijavo konditerijos mokslą. Ji kreipėsi dėl finansavimo į Belgijos finansų tarpininką FdP (Participatiefonds/Fonds de Participation) ir ES paskolų garantijos dėka gavo 12 000 eurų paskolą. Taip 2007 m. ji galėjo atidaryti savo šokolado parduotuvėlę „Karelicious“. Karen pasakoja, kaip pradėjo savo verslą: „Paskola buvo tinkama parama, kurios man reikėjo pradžiai.“

Karen įsteigė labai mažą įmonę. ES remia įmonių steigimus teikdama paskolų garantijas net ir mažoms sumoms, taip pat rizikos kapitalą per Konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP) iki 2013 m. pabaigos.

Šią programą Europos Komisijos vardu valdo Europos investicijų fondas (EIF), kuris dirba su įvairiais finansų tarpininkais, kad suteiktų paskolų garantijas ir rizikos kapitalą MVĮ.

Sužinokite daugiau:

 • Dabartinė programa – galimybė gauti finansavimą MVĮ iki 2013 m.English (Konkurencingumo ir inovacijų programa, CIP) Finansų tarpininkai jūsų šalyje – CIP programa iki 2013 m.
 • Jei norite veikti tarptautiniu mastu, įsigyti naujų technologijų, sužinoti apie ES lėšas ir MVĮ finansavimą kreipkitės į artimiausią Europos verslo ir inovacijų tinkloEnglish atstovybę.
 • Būsima programa – galimybė gauti finansavimą MVĮ 2014–2020 m.English (COSME) – pasiūlymas šiuo metu svarstomas
 • KareliciousNederlands

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 24/02/2014 | Į puslapio pradžią