Naršymo kelias

Maža Belgijos žiniasklaidos įmonė auga, padedama ES

2012 m. birželis

„Video Promotion“ darbo grupė

Belgijos įmonė „Video Promotion“, tiekianti įrangą televizijos studijoms, nepaiso krizės ir naudojasi visomis galimybėmis. Europos Komisijos parama naujoms bendrovėms padėjo įmonei įgyvendinti naują augimo strategiją.

Du belgų verslininkai, Michelas Loiseau ir Bruno Thieffry, perėmė įmonę 2006 m., kai jos savininkas paskelbė apie savo išėjimą į pensiją. Ekonomikai esant sunkioje būklėje, gauti iš banko 300 000 eurų paskolą pradiniam kapitalui buvo labai sunku.

Šią kliūtį jiems padėjo įveikti ES remiamas finansavimas. Europos Komisijos vardu Europos investicijų fondas (EIF) teikia finansų tarpininkams garantijas, sumažindamas jų riziką. Fondai „Brussels Participation Fund“ ir „Brussels Guarantee Funds“ mums padėjo gauti banko garantiją, papildomą finansavimą ir įmonės pardavėjo garantijas, – aiškina verslininkai. – Taip pat jie rėmė ir peržiūrėjo mūsų verslo planus. Kai fondai patvirtino mūsų prašymą, procesas paspartėjo, ir tapo daug lengviau tvarkyti reikalus.“

Investavę gautus pinigus verslininkai pavertė savo projektą pelninga maža įmone, padidindami apyvartą 15 % ir išplėsdami darbuotojų skaičių nuo 8 iki 14.

Bendrovė sėkmingai prisitaikė prie besikeičiančios žiniasklaidos technologijų aplinkos. Naudojant naujausias technologijas, pavyko pritraukti daug klientų ir išplėsti veiklą į užsienio rinkas: 2010 m. gruodį buvo pasirašyta reikšminga sutartis su Prancūzijos žiniasklaidos kompanija „Public Senat TV“ ir įmonė atidarė biurą Paryžiuje.

Sužinokite daugiau:

 • EIF finansavimas mažoms ir vidutinėms įmonėmsEnglish
 • Norėdami išplėsti verslą į užsienio rinkas arba gauti ES finansavimą, kreipkitės į artimiausią Europos verslo ir inovacijų tinkloEnglishatstovą
 • Vaizdo klipas „Euronews“ tinklalapyjeEnglish
 • „Video Promotion“English

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 06/12/2013 | Į puslapio pradžią