Navigācijas ceļš

Spānijas-Vācijas uzņēmējdarbības partnerība „Neatcork” radusi risinājumu vīna kvalitātes saglabāšanai

2012. gada jūlijs  

Vīna pudeļu korķi

Spānijas uzņēmēji un Vācijas pētnieki saskandināja vīna glāzes par jauno partnerību, kuras uzdevums ir izgatavot pret bojājumiem noturīgus korķus. Pateicoties ES atbalstam, Spānijas mazais uzņēmums „Maquinaria Moderna”, kas nodarbojas ar vīna un šampanieša pildīšanu pudelēs, apvienoja spēkus ar pētnieku grupu no Vācijas Plazmas pētniecības institūta, lai īstenotu šo ieceri dzīvē.

Pētnieki izveidoja projektu „Neatcork”, lai izpētītu, kā korķi ir jāapstrādā, lai novērstu bojājumu veidošanās risku.

Viņi vērsās vietējā Eiropas Biznesa atbalsta tīkla pārstāvniecībā, lai sameklētu partnerus. Tā viņi iepazinās ar „Maquinaria Moderna”.

Šajā projektā piedalās arī divi ģimenes uzņēmumi — „Antonelli San Marco” un „Champagne Laurenti” —, kas nodarbojas ar vīna un šampanieša ražošanu, un vidēja lieluma rūpniecisko tehnoloģiju uzņēmums „AFS”.

Projekts saņēma 1,01 miljonu eiro lielu ES pētniecības pamatprogrammas finansējumu (7. PP). „Mēs gūsim lielus panākumus uzņēmējdarbībā, kad kļūsim par pirmo uzņēmumu, kas ražo pret bojājumiem noturīgus korķus,” atklāj „Maquinaria Moderna” vadītājs Ramons Ventura. Domājams, ka projekts būs noderīgs tūkstošiem Eiropas vīndaru, jo viņi varēs uzlabot savas produkcijas kvalitāti, un klienti būs gandarīti.

 • Ja jums vajadzīga palīdzība saistībā ar ES finansējuma saņemšanu vai iekļūšanu starptautiskajā tirgū, sazinieties ar vietējo Eiropas Biznesa atbalsta tīklaEnglish pārstāvi.
 • Iegūstiet savam pētniecības projektam ES pētniecības pamatprogrammasEnglish finansējumu — jūlijā izsludinās uzaicinājumu iesniegt priekšlikumus 2012. gadam.
 • ES pētniecības pamatprogramma English — MVU paredzēta konkrēta informācija.
 • „Neatcork” projekta tīmekļa vietneEnglish.

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 24/02/2014 | Lapas sākums