Naršymo kelias

„Neatcork“: ispanų ir vokiečių verslo partnerystė žymi pabaigą užterštam vynui

2012 m. liepa  

Vyno butelių kamščiai

Ispanų verslininkai ir vokiečių mokslininkai iššovė kamštį, pažymėdami naują partnerystę, kuria siekiama sukurti vyno neužteršiantį kamštį. Nutarusi paversti šią idėją realybe, padedama ES, vyno bei šampano pilstymu užsiimanti maža ispanų įmonė „Maquinaria Moderna“ suvienijo jėgas su Vokietijos Plazmos tyrimų instituto mokslininkų komanda.

Vokiečių mokslininkai pradėjo projektą „Neatcork“ su tikslu ištirti galimybes apdirbti kamštį, kad šis negalėtų užteršti vyno.

Ieškodami partnerių, jie kreipėsi į Europos verslo ir inovacijų tinklo vietos skyrių. Čia jiems buvo pasiūlyta susisiekti su „Maquinaria Moderna“.

Projekte taip pat dalyvauja dvi vyną bei šampaną gaminančios šeimyninės įmonės „Antonelli San Marco“ ir „Champagne Laurenti“ ir vidutinio dydžio pramonės technologijų bendrovė AFS.

Projektas gavo 1,01 mln. eurų finansavimą pagal ES mokslinių tyrimų bendrąją programą (FP7). „Mūsų įmonė gaus daug naudos, pirmoji pradėjusi gaminti vyno neužteršiančius kamščius“, – aiškina „Maquinaria Moderna“ vadovas Ramonas Ventura. Tikimasi, kad šiuo projektu susidomės tūkstančiai Europos vyndarių, nes jiems atsivers galimybės pagerinti savo gaminių kokybę ir labiau įtikti klientams.

 • Norėdami gauti pagalbos dėl ES finansavimo arba verslo plėtros kitose valstybėse, susisiekite su artimiausiu Europos verslo ir inovacijų tinkloEnglish atstovu
 • Mokslinių tyrimų finansavimas per ES mokslinių tyrimų bendrąją programąEnglish – kvietimas teikti paraiškas 2012 m. bus paskelbtas liepą
 • ES mokslinių tyrimų bendroji programaEnglish – specialiai MVĮ skirta informacija
 • Projekto „Neatcork“ tinklalapisEnglish

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 24/02/2014 | Į puslapio pradžią