Naršymo kelias

Bėgimo bateliai be Achilo kulno

2012 m. vasario mėn.

Bėgimo batelis be pakulnės © Healus Ltd

Patentuota technologija leido sukurti bėgimo batelį be pakulnės, kuris pagerina rezultatus ir sumažina kūno apkrovą bei riziką sveikatai. Gavusios ES tyrimų finansavimą, mažos ir labai mažos įmonės susijungė, kad sukurtų naujovišką apavą.

Tradicinių bėgimo batelių prikimštą pakulnę pakeitus amortizuojančia pado plokštele esančia po vidurine pėdos dalimi, sumažėja poveikis kulnams, keliams bei kulkšnims.

Šį projektas yra Adrio Hartveldo, fizioterapeuto ir Jungtinėje Karalystėje veikiančios įmonės Healus Technology English įkūrėjo ir vadovo, idėja. Labai maža įmonė kūrė ir mėgino šią koncepciją dešimtį metų. Siekdama pateikti produktą į rinką, ji bendradarbiavo su daugeliu tyrėjų įvairiose Europos šalyse, iš kurių daugelis buvo labai mažos įmonės (mažiau nei 10 darbuotojų) ir mažos įmonės (10-49 darbuotojai).

Tyrėjų konsorciumas gavo 1,02 mln. eurų iš ES pagal Septintąją bendrąją programą (FP7) - tema "MVĮ skirti moksliniai tyrimai" siekia sustiprinti Europos MVĮ inovacinius pajėgumus ir jų indėlį į naujomis technologijomis pagrįstų produktų ir rinkų kūrimą. Finansavimas suteikė galimybę atlikti tyrimus, vertinimus ir bandymus, taip pat sklaidą ir technologijų perkėlimą.

Ateityje ES mokslinių tyrimų ir inovacijų finansavimo programa taip pat apims komercializaciją ir padės MVĮ perkelti savo produktus iš laboratorijos į rinką.

Sužinokite daugiau:

 • Dabartinė ES mokslinių tyrimų programa iki 2013 m. - skirta MVĮ English (Septintoji bendroji programa - FP7)
 • Dabartinė ES inovacijų programa iki 2013 m. - skirta specialiai MVĮ (Konkurencingumo ir inovacijų programa - CIP)
 • Norėdami gauti daugiau informacijos ir patarimų dėl ES finansavimo ir MVĮ finansavimo, susisiekite su artimiausia Europos verslo ir inovacijų tinklo English atstovybe.
 • Būsima ES mokslinių tyrimų ir inovacijų programa 2014-2020 m. English ("Horizon 2020")

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 24/02/2014 | Į puslapio pradžią