Naršymo kelias

Graikijos mikroelektronikos verslo grupė: didelės galimybės mažoms įmonėms

2012 m. gruodis

Fotovoltinė plokštė © „iStockphoto“ - Kyu Oh

Viena pirmųjų Graikijos mikroelektronikos verslo grupių, susiedama inovacijas ir tvarumą, mažoms šalies bendrovėms atveria naujus horizontus. Padėdama parduoti naujoviškus sprendimus, ji remia ir ekonomiką, ir aplinką.

Maža Graikijos įmonė, besispecializuojanti ryšių ir valdymo sistemose, buvo išrinkta stebėti vieną didžiausių šalies saulės energijos jėgainių parkų, esantį į šiaurę nuo Atėnų.

Infrastruktūros stebėsenos sprendimų tiekėja „InAccess Networks“, per pastaruosius dvejus metus išaugusi nuo 10 iki 50 darbuotojų, priklauso Atėnuose įkurtai vienai pirmųjų Graikijos mikroelektronikos verslo grupių.

Padedama ES, ši grupė, kurią 2008 m. įkūrė nepelno siekianti organizacija „Corallia“, siūlo įvairias galimybes mažoms, inovacijas kuriančioms įmonėms. Iš Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) ji gavo 40 mln. eurų finansavimą.

„Šios verslo grupės dėka turime galimybę reklamuoti bei tobulinti savo valdymo ir stebėsenos sistemas“, - pasakoja „InAccess Networks“ direktorius Vassilis Nellas. Pasak jo, gauta pagalba apima įvairias sritis, įskaitant patentus, intelektinių nuosavybės teisių (INT) valdymą, rinkodarą ir produktų valdymą.

Ši verslo grupės iniciatyva yra viešoji ir privati partnerystė, kuria siekiama stiprinti Graikijos konkurencingumą skatinant verslumą ir inovacijas.

Neseniai Graikijoje įkurtos dar dvi verslo grupės, vienijančios daugiau kaip 130 įmonių.

ES pripažįsta, kad verslo grupės skatina ekonominę plėtrą ir inovacijas, todėl padeda ES šalims remti verslo grupių iniciatyvas.

 • Graikijos verslo grupių sėkmės istorija. Vaizdo klipasEnglish
 • Prireikus pagalbos plečiant verslą į kitas šalis arba siekiant ES finansavimo, susisiekite su artimiausiu „Enterprise Europe Network DeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolski“ atstovu
 • Daugiau informacijos apie ES paramą verslo grupėmsEnglish

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 26/02/2014 | Į puslapio pradžią