Navigācijas ceļš

Londona apvieno spēkus ar Porto, lai palīdzētu mūziku izplatīt pasaulē

2012. gada augusts

„Retox Musiclinic”

Portugāļu uzņēmēja Rita Maja nesen Porto nodibināja pasākumu vadīšanas mikrouzņēmumu „Ilha da Fantasia”, kura mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar mākslu un mūziku. Pateicoties ES finansētajai programmai „Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”, viņa 6 mēnešus strādāja pieredzējuša mūzikas nozares uzņēmēja paspārnē Londonā, lai apgūtu aroda prasmes.

Minētās Eiropas uzņēmēju apmaiņas programmas nolūks ir palīdzēt jaunajiem uzņēmējiem apgūt vajadzīgās prasmes, lai izveidotu un vadītu mazo uzņēmējdarbību, vienlaikus dodot iespēju uzņēmējiem, kas uzņem šos viesus, izmantot jaunas idejas.

Majas kundze izveidoja partnerību ar Dr. Aliku Seti, mikrouzņēmuma „Retox Musiclinic” dibinātāju, kas palīdz māksliniekiem un izplatīšanas uzņēmumiem iekļūt mūzikas tirgū.

Radošā Eiropas partnerība starp Dr. Seti un Majas kundzi izvērtās savstarpēji ļoti izdevīga: „Rita manam uzņēmumam ir devusi daudz vairāk nekā gaidīju… gan no mārketinga, gan sociālās tīklošanas viedokļa,” skaidro Dr. Seti.

Savukārt Majas kundzei tas bija atspēriens uzņēmējdarbībai, nodibinot saikni ar producentiem, studijām un daudzsološiem mūziķiem. „Vissvarīgākais, ko iemācījos no Alika, bija tas, kā viņš izveidoja un pilnveidoja savu uzņēmumu,” viņa uzsvēra.

Šai ES programmai palīdz darboties vietējie kontaktpunkti, pieredze uzņēmējdarbībā un finansiālais atbalsts dzīvošanai ārzemēs.

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 24/02/2014 | Lapas sākums