Naršymo kelias

Londonas kviečia Portą: suvienijus jėgas muzika įveikia sienas

2012 m. rugpjūtis

Retox Musiclinic

Portugalijos verslininkė Rita Maia Porto mieste įkūrė naują renginių organizavimo mikroįmonę „Ilha da Fantasia“, kurios tikslas – padėti muzikai ir menui išsilieti į gatves. Dalyvaudama ES finansuojamoje programoje „Erasmus jauniesiems verslininkams“, ji 6 mėnesius dirbo su Londono verslininku, turinčiu daug patirties muzikos srityje, ir išmoko įvairių šio verslo gudrybių.

Šios verslininkams skirtos Europos mainų programos tikslas yra suteikti naujiems verslininkams gebėjimų, būtinų įkurti naują įmonę ir ją valdyti, taip pat suteikti priimantiesiems verslininkams galimybę pasisemti naujų idėjų.

Pagal šią programą R. Maią įdarbino Dr. Alickas Sethi, kuriam priklauso mikroįmonė „Retox Musiclinic“, padedanti menininkams ir platintojams patekti į muzikos rinką.

Kūrybiška Dr. A. Sethi ir R. Maios europinė partnerystė buvo naudinga abiem: „Gavau iš Ritos daugiau nei tikėjausi... Tiek rinkodaros, tiek socialinių tinklų srityse“, – prisipažįsta Dr. A. Sethi.

Tuo tarpu R. Maiai šis bendradarbiavimas padėjo išjudinti savo verslą: ji užmezgė ryšius su prodiuseriais, studijomis ir perspektyviais muzikantais. „Naudingiausia buvo sužinoti, kaip Alickas įkūrė ir plėtojo savo įmonę“, – pabrėžia ji.

ES programa grindžiama vietos kontaktiniais punktais, verslo kompetencija ir finansine parama gyvenimui užsienyje.

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 24/02/2014 | Į puslapio pradžią