Naršymo kelias

Galimybės vaizdo gavimo įmonei auga kaip grybai

2011 m. rugsėjis

Grybai

Suteikus daugiau nei 1 mln. eurų vertės ES mokslinių tyrimų finansinę paramą, iniciatyva "Champi-ON" sukurs visiškai automatinę sistemą grybų, kurie bus parduodami švieži, rinkimui. Dėl Europos verslo ir inovacijų tinklo suteiktos paramos, mažai Kipro įmonei teks pagrindinis vaidmuo šiame projekte.

Nikosijoje įsikūrusi "GeoImaging" teikia įvairias paslaugas ir konsultacijas geoinformatikos srityje, įskaitant kartografiją, palydovinę navigaciją ir susijusias sritis.

Ieškodama mokslinių tyrimų finansavimo, "GeoImaging" kreipėsi į Kipro sostinėje esantį Mokslinių tyrimų rėmimo fondą, kuris yra Europos verslo ir inovacijų tinklo padalinys. Palaikydamas ryšius su beveik 600 organizacijų partnerių 49 šalyse, tinklas padeda verslininkams pasinaudoti ES finansavimu ir susieja juos su tinkamais partneriais sėkmingų projektų įgyvendinimui.

Per Europos verslo ir inovacijų tinklą "GeoImaging" sužinojo apie ispanų vadovaujamą tyrimų projektą naujam aukštųjų technologijų grybų rinkimo prietaisui sukurti. Būdama viena iš aštuonių "Champi-ON" partnerių, "GeoImaging" tieks vaizdo gavimo technologiją grybams, kurie bus parduodami švieži, o ne konservuoti.

Šie grybai dabar renkami rankomis dėl produktui keliamų aukštų kokybės reikalavimų. Rinkimas rankomis sudaro iki 46 % visų gamybos išlaidų, todėl technologinė naujovė būtina siekiant išsaugoti konkurencingumą ir užtikrinti priimtiną maržą. Automatinis rinkiklis naudos kompiuterinį vaizdo gavimą renkant grybus, kurie laikomi tinkamais šviežių grybų rinkai, o tada surinks juos naudodamas roboto ranką, sumažinant šviežių grybų rinkimui ir tvarkymui reikalingą darbą 80 %, o tuo pačiu ir išlaidas.

Stratos Styliandis, kuris įsteigė "GeoImaging" 2002 metais, sako, jog naujasis bendradarbiavimas moksliniuose tyrimuose leis jo įmonei plėsti partnerių tinklą ir galiausiai pristatyti rinkai naują produktą. "Svarbu, kad vietos įmonės veiktų tarptautinio bendradarbiavimo aplinkoje", - sako jis.

"Nuo Europos verslo ir inovacijų tinklo įkūrimo mes padedame "GeoImaging" dėl paraiškų nacionalinėms ir ES mokslinių tyrimų programoms", - sako tinklo mokslinis darbuotojas Kipre Christakis Theocharous. "Jei tik jiems ko nors reikia, jie mums paskambina". "GeoImaging" jau gavo ES finansavimą penkiems projektams skirtinguose sektoriuose.

Sužinokite daugiau:

 • GeoImagingEnglish
 • Champi-onEnglish
 • Europos verslo ir inovacijų tinklasEnglish

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 21/02/2014 | Į puslapio pradžią