Navigācijas ceļš

Francijas ģimenes uzņēmums izvērš darbību Austrumeiropas tirgū

2011. gada maijs

"Gryftec" un "Westline" īpašnieki

Lai varētu paplašināt savu darbību, Parīzes inženierpakalpojumu uzņēmums "Westline" sazinājās ar "Enterprise Europe Network" nolūkā atrast uzticamu darījumu partneri pārrobežu tirdzniecības nodrošināšanai.

Uzņēmumā "Westline", ko dibinājis rumāņu pāris Rodika un Mirkijs Čiorini, strādā 10 cilvēku. Šis mazais uzņēmums, lai iekļūtu jaunos tirgos, nekādi nevarēja iztikt bez palīdzības, tāpēc tas vērsās vietējā "Enterprise Europe Network" filiālē ar lūgumu palīdzēt atrast ārzemju izplatītājus. Uzņēmums līdz šim jau piedāvāja preci, kas ir iekarojusi savu vietu tirgū un varētu būt pieprasīta starptautiskajā tirgū - "SmartDrive-S3" jeb rokas ierīci, ar kuru darbina tādu mašīnu motorus un citas kustīgās detaļas, ko izmanto visdažādāko veidu izstrādājumu salikšanai, sākot no saldumu ražošanas līnijām un beidzot ar automobiļu montāžu. Šī ierīce taupa enerģiju un paaugstina ražīgumu, tāpēc tā ir pievilcīga inovācija arī ārzemju tirgos.

Šī ierīce vienā mirklī ieinteresēja kādu Polijas uzņēmumu, kas kļuva par tās izplatītāju un "Westline" partneri. "Enterprise Europe Network" filiāle Ziemeļpolijā to atsijāja no datubāzes, kas kalpo, lai sameklētu uzņēmumu profilus ar līdzīgām interesēm. Mikroprocesoru sistēmu inženierpakalpojumu uzņēmums "Gryftec" izmantoja tam piedāvāto iespēju kļūt par "Westline" produkcijas pirmo izplatītāju Austrumeiropā.

""Enterprise Europe Network" paveica savu darbu ļoti ātri, tāpēc arī turpmāk ar viņiem sadarbosimies, ja vēlēsimies paplašināt uzņēmuma darbību," sacīja Rodika Čiorina, kas kopā ar vīru dibināja "Westline". Eiropas Komisijas finansētais "Enterprise Europe Network" ir viens no lielākajiem atbalsta sniedzējiem uzņēmumiem un nodrošina tīklošanas iespējas 48 valstīs.

Lasiet vairāk:

 • Westlinefrançais
 • GryftecEnglish
 • Enterprise Europe NetworkEnglish

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 19/02/2014 | Lapas sākums