Naršymo kelias

Prancūzų šeimos verslas, pradėtas Rytų Europos rinkose

2011 m. gegužės mėn.

"Gryftec" ir "Westline" savininkai

Norėdama išplėsti savo verslą, Paryžiuje veikianti inžinerijos bendrovė "Westline" susisiekė su "Enterprise Europe Network" (Europos įmonių tinklu), norėdama rasti patikimą partnerį, galintį padėti tarptautinėje prekyboje.

"Westline" šeimos versle, kurį įkūrė pora iš Rumunijos Rodica ir Mircea Chioreanai, dirba 10 žmonių. Šiai mažai bendrovei pagalba patenkant į naujas rinkas buvo labai svarbi. Bendrovė paprašė "Enterprise Europe Network" (Europos įmonių tinklo) vietos filialą padėti rasti platintojus užsienyje. Ši įmonė jau turėjo stiprų, pasauliui patrauklų gaminį - "SMARTDrive-S3", nešiojamąjį įtaisą, valdantį variklius ir kitas mašinų, surenkančių įvairių rūšių gaminius, pradedant konditerija ir baigiant automobiliais, judamąsias dalis. Šis aparatas taupo energiją ir padidina produktyvumą, todėl jis yra tarptautinėje rinkoje patraukli naujovė.

Šis gaminys tuojau patraukė savo būsimojo platintojo Lenkijoje dėmesį. "Enterprise Europe Network" šiaurės Lenkijos filialas rado bendrovei "Westline" šį partnerį per savo verslo duomenų bazę. Mikroprocesorinių sistemų inžinerijos bendrovė "Gryftec" pasinaudojo šia galimybe ir dabar yra pirmoji Rytų Europos platintoja, prekiaujanti "Westline" gaminiais.

"Šis tinklas greitai davė rezultatų, ir mes toliau dirbsime su jais, plėsdami savo bendrovę," - sako viena iš "Westline" įkūrėjų Rodica Chiorean. Europos Komisijos finansuojamas "Enterprise Europe Network" yra verslui tiesiama pagalbos ranka, siūlanti tinklų kūrimo galimybes 48 šalyse.

Daugiau informacijos:

 • "Westlinefrançais"
 • "GryftecEnglish"
 • "Enterprise Europe NetworkEnglish"

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 19/02/2014 | Į puslapio pradžią