Navigatsioonitee

Prantsuse perefirma leidis tee Ida-Euroopa turule

Mai 2011

Gryfteci ja Westline'i omanikud

Pariisis tegutsev masinaehitusettevõte Westline võttis oma äritegevuse hoogustamiseks ühendust võrgustikuga Enterprise Europe, et leida usaldusväärse partneri, kes aitaks piiriülest müüki edendada.

Rumeenia abielupaari Rodica ja Mircea Chioreani asutatud perefirma Westline annab tööd 10 inimesele. Sellele väikeettevõttele oli abi uuele turule sisenemisel äärmiselt teretulnud. Nad palusid võrgustiku Enterprise Europe kohalikult harult abi edasimüüjate leidmiseks välismaal. Ettevõttel oli juba tugev ja ülemaailmselt huvipakkuv toode SmartDrive-S3: pihuseade mootorite ja muude liikuvate osade juhtimiseks masinates, mis panevad kokku kõikvõimalikke tooteid maiustustest autodeni. Toode aitab säästa energiat ja tõsta tootlikkust ning on seetõttu huvipakkuv uuenduslik toode ka mujal maailmas.

Toode hakkas kohe silma selle tulevasele edasimüüjale Poolas. Võrgustiku Enterprise Europe Põhja-Poola haru leidis Westline'ile selle partneri oma partnerotsingu andmebaasi kaudu. Mikroprotsessorsüsteeme konstrueeriv ettevõte Gryftec haaras võimalusest ja on nüüd Westline'i toodete esimene edasimüüja Ida-Euroopas.

"Võrgustiku abil saime kiireid tulemusi ja firma kasvades jätkame me kindlasti nendega koostööd," ütles üks Westline'i asutajatest Rodica Chiorean. Euroopa Komisjoni rahastatav võrgustik Enterprise Europe on ettevõtetele suureks abiks, pakkudes koostöövõimalusi 48 riigis.

Loe edasi:

 • Westlinefrançais
 • GryftecEnglish
 • Enterprise Europe võrgustikEnglish

Kõik edulood

Üles
Aga mis see VKE õieti on?

Uudised

  Kõik uudisedRSS

  Põhiprogrammid ettevõtjatele

  • Laienemine piiri taha võrgustiku Enterprise Europe Network abiga
  • Erasmus for Young Entrepreneurs kaudu tulevase ettevõtja juhendamine

  Veebilehte haldab finantsstabiilsuse, finantsteenuste ja kapitaliturgude liidu peadirektoraat
  ja seda rahastatakse konkurentsivõime ja innovatsiooni raamprogrammi raames.

  Viimati muudetud: 19/02/2014 | Üles