Navigācijas ceļš

Barselona zina, kā sagatavot uzņēmējus

2011. gada jūnijs

"Barcelona Activa"

2004. gadā Barselonas pilsēta izveidoja vienotu kontaktcentru, lai palīdzētu uzņēmējiem un veicinātu uzņēmējdarbību šajā apgabalā. Kopš tā laika "Barcelona Activa" ir guvis lielus panākumus.

"Barcelona Activa" ir uzņēmējdarbības centrs, kas palīdz vietējiem uzņēmējiem un citiem, kuri vēlas izveidot savu uzņēmumu Barselonā. Tā pamatdarbības ir apmācība, sagatavošana, sadarbības tīklu pasākumu organizēšana un palīdzības sniegšana saistībā ar inovācijām. Savā moderno tehnoloģiju parkā tas sniedz uzņēmumiem praktiskas konsultācijas IT jomā. "Barcelona Activa" apmācību sesijas ir pielāgotas konkrētām vajadzībām un notiek gan uz vietas, gan tiešsaistē, nodrošinot, ka uzņēmēji var viegli saņemt viņiem vajadzīgo. Centra organizētie pasākumi pulcina 220 000 dalībniekus gadā.

Uzņēmējdarbības centrs "Barcelona Activa" ir lielā mērā ietekmējis uzņēmējdarbību un nodarbinātību pilsētā: 134 000 cilvēku ir izgājuši apmācību, ir izveidoti 6 214 uzņēmumi un radītas 11 800 darbavietas.

Eiropas Uzņēmējdarbības balvas 2011 galvenā balva 24. maijā Budapeštā tika piešķirta uzņēmējdarbības centram "Barcelona Activa". 2011. gada balvu piešķiršanas ceremonija bija Eiropas Uzņēmējdarbības balvu piešķiršanas, kas ir Eiropas Komisijas Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorāta iniciatīva, piektā reize. Kopumā par 2011. gada balvām sacentās 399 projekti 29 Eiropas valstīs - 24 ES valstīs, kā arī Horvātijā, Īslandē, Norvēģijā, Serbijā un Turcijā.

Uzziniet vairāk:

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 19/02/2014 | Lapas sākums