Navigatsioonitee

Barcelona teab, kuidas ettevõtjaid juhendada

Juuni 2011

Barcelona Activa

2004. aastal moodustas Barcelona linn ühtse tugipunkti, mis abistab ettevõtjaid ja edendab piirkonna ettevõtlust. Juba algusest peale on Barcelona Activat saatnud tohutu edu.

Barcelona Activa on ettevõtluskeskus, mis abistab kohalikke ettevõtjaid ja teisi, kes soovivad Barcelonas oma firma luua. Keskuse peamisteks tegevusaladeks on koolitus, juhendamine, kontaktide loomise ürituste korraldamine ja innovatsiooni toetamine. Keskus pakub oma edumeelses tehnoloogiapargis ettevõtetele praktilist IT-alast nõustamist. Barcelona Activa koolitussessioonid lähtuvad individuaalsetest vajadustest ja neid korraldatakse nii kohapeal kui ka elektroonilisel teel, mistõttu need on ettevõtjatele kergesti kättesaadavad. Keskuse korraldatud üritustel osaleb aastas 220 000 inimest.

Barcelona Activa on toonud linna ettevõtlusele ja tööhõivele märkimisväärset kasu: koolitustel on osalenud 134 000 inimest, samuti on loodud 6214 ettevõtet ja 11 800 töökohta.

Euroopa ettevõtlusauhinna konkursi 2011. aasta peapreemia antakse Barcelona Activale üle 24. mail Budapestis toimuval auhinnatseremoonial. Euroopa Komisjoni ettevõtluse ja tööstuse peadirektoraadi algatusel ellu kutsutud Euroopa ettevõtlusauhinna konkurss toimub 2011. aastal juba viiendat korda. 2011. aasta konkursil osales kokku 399 projekti 29 Euroopa riigist: 24 ELi liikmesriigist ning Horvaatiast, Islandilt, Norrast, Serbiast ja Türgist.

Lisateave:

Kõik edulood

Üles
Aga mis see VKE õieti on?

Uudised

  Kõik uudisedRSS

  Põhiprogrammid ettevõtjatele

  • Laienemine piiri taha võrgustiku Enterprise Europe Network abiga
  • Erasmus for Young Entrepreneurs kaudu tulevase ettevõtja juhendamine

  Veebilehte haldab finantsstabiilsuse, finantsteenuste ja kapitaliturgude liidu peadirektoraat
  ja seda rahastatakse konkurentsivõime ja innovatsiooni raamprogrammi raames.

  Viimati muudetud: 19/02/2014 | Üles