Navigācijas ceļš

MedVentures – gudru ideju izplatīšana visā pasaulē

2011. gada janvāris

MedVentures logotips  

Lietojumprogramma autovadītājiem un cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kura skaļi nolasa īsziņas, enerģijas tīklu pārvaldība nepieejamās vietās ar GPRS risinājumiem, sociālie tīkli sievietēm Tuvajos Austrumos ‑ visām šīm ārkārtīgi atšķirīgajām uzņēmējdarbības idejām ir kas kopīgs: tās visas MedVentures 2010. gada konkursā saņēma balvas par veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanu Vidusjūras reģionā.

MedVentures apbalvo inovatīvus, jaunus uzņēmumus, kas Vidusjūras reģiona dienvidos panākuši spēcīgu izaugsmi. Trīs konkursa uzvarētāji ‑ EyalGPSEnglish (Izraēla), ADDICTS 123 (Palestīniešu pašpārvalde) un Ounousa.comالعربية (Libāna) ‑ tika izvēlēti no apmēram simts konkursa dalībniekiem un kopā saņēma naudas balvu 90 000 eiro vērtībā.

Panākumi vietējā līmenī nebija vienīgais kritērijs jauno uzņēmumu izvēlei, svarīga loma bija arī to starptautiskajam potenciālam. Ar apmācību, partnerību, komandu veidošanas un finansējuma palīdzību tiks krietni veicināta to attīstība globālā līmenī.

MedVentures iniciatīva ir daļa no ES programmas "Ieguldījumi Vidusjūras reģionā", kas veicina tirdzniecības sakarus un partnerību starp ES un Vidusjūras reģiona partnervalstīm. MedVentures ir tilts, kas savieno inkubatorus, investorus un struktūras, kas atbalsta uzņēmējus Vidusjūras reģionā, kā arī veicina vietējo uzņēmumu paplašināšanos starptautiskajā arēnā, īpašu uzmanību pievēršot mazo uzņēmumu attīstībai.

Iniciatīvu vada ANIMA ieguldījumu tīkls ‑ vairāku valstu platforma, kuras mērķis ir maksimāli veicināt ekonomikas attīstību Vidusjūras reģionā.

Plašāka informācija:

 • MedVentures tīmekļa vietneEnglish
 • Programma "Ieguldījumi Vidusjūras reģionā"English
 • ANIMA ieguldījumu tīklsEnglish

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 11/02/2014 | Lapas sākums