Naršymo kelias

„MedVentures“ padeda sumanioms idėjoms įgyti pasaulinį pripažinimą

2011 m. sausis

„MedVentures“ logotipas  

Programa vairuotojams ir silpnaregiams vartotojams, skaitanti tekstinius pranešimus balsu, energetikos sistemos valdymas nepasiekiamose zonose, naudojantis GPRS sprendimais, socialinis tinklas Vidurio Rytų moterims – visi šie įvairūs verslo sumanymai turi kai ką bendra: neseniai jie buvo apdovanoti 2010 m. „MedVentures“ apdovanojimais už sėkmingai įkurtą verslą Viduržemio regione.

„MedVentures“ apdovanoja naujoviškas pradedančiąsias pietinių Viduržemio šalių įmones, kurios stipriai auga. Iš maždaug šimto paraiškų buvo atrinkti trys laimėtojai – EyalGPSEnglish (Izraelis), ADDICTS 123 (Palestinos administracija) ir Ounousa.comالعربية (Libanas), apdovanoti piniginiais prizais, kurių bendra vertė 90 tūkst. eurų.

Pradedančiosios įmonės yra atrenkamos ne tik pagal savo pasiekimus vietos lygmeniu, bet ir pagal savo tarptautinį potencialą: mokymų, partnerysčių, komandų formavimo ir finansavimo keliu jų sumanymai smarkiai išplėtojami pasaulio mastu.

„MedVentures“ iniciatyva – tai dalis ES programos „Invest in Med“ (Investicijos į Viduržemio regioną), skatinančios ES ir Viduržemio šalių partnerių prekybinius ryšius ir bendradarbiavimą. „MedVentures“ iniciatyva, kurianti ryšius tarp verslo inkubatorių, investuotojų ir struktūrų, remiančių Viduržemio regiono verslininkus, skatina vietinių įmonių tarptautinę plėtrą, daugiausia dėmesio skirdama pradedančiosioms įmonėms.

Iniciatyvai vadovauja ANIMA investicijų tinklas. Tai daugiašalė platforma, siekianti skatinti ekonominę plėtrą visame Viduržemio regione.

Daugiau skaitykite:

 • „MedVentures“ tinklalapisEnglish
 • „Invest in Med“ programaEnglish
 • ANIMA investicijų tinklasEnglish

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 11/02/2014 | Į puslapio pradžią