Navigatsioonitee

MedVentures – viime säravad ideed maailma

Jaanuar 2011

MedVenturesi logo  

Tekstisõnumeid ette lugev rakendus autojuhtidele ja vaegnägijatele, energiavõrkude haldamine ligipääsmatutel aladel GPRS-põhiste lahendustega, sotsiaalvõrgustik Lähis-Ida naistele – nendel seinast seina äriideedel on üks ühine omadus: hiljuti pälvisid nad auhinna konkursil MedVentures Awards 2010, mis on suunatud Vahemere piirkonnas loodud edukatele alustavatele ettevõtetele.

MedVentures premeerib Vahemere lõunapiirkonna innovaatilisi alustavaid ettevõtteid, mis on saavutanud suure majanduskasvu. Kolm võitjat – EyalGPSEnglish (Iisrael), ADDICTS 123 (Palestiina omavalitsus) ja Ounousa.comالعربية (Liibanon) – valiti välja umbes saja kandidaadi seast ja kokku anti neile auhinnaraha 90 000 euro väärtuses.

Alustavaid ettevõtteid ei valita mitte üksnes kohaliku tasandi saavutuste, vaid ka rahvusvahelise potentsiaali järgi: juhendamise, partnerlussuhete, meeskonna loomise ja rahastamise kaudu saab nende areng ülemaailmses mastaabis kõvasti hoogu juurde.

Algatus MedVentures on osa ELi programmist Invest in Med, mis arendab kaubandus- ja partnerlussuhteid ELi ja Vahemere piirkonna partnerriikide vahel. Vahemere piirkonna inkubaatoreid, investoreid ja ettevõtjaid toetavaid struktuure ühendava sillana soodustab MedVentures kohaliku äri rahvusvahelistumist, keskendudes alustavatele väikeettevõtetele.

Algatust juhib ANIMA investeerimisvõrgustik, mitmeid riike hõlmav platvorm, mille tegevuse eesmärk on tagada Vahemere piirkonna majanduse maksimaalne areng.

Lisalugemist:

 • MedVenturesi veebisaitEnglish
 • Invest in Med programmEnglish
 • ANIMA investeerimisvõrgustikEnglish

Kõik edulood

Üles
Aga mis see VKE õieti on?

Uudised

  Kõik uudisedRSS

  Põhiprogrammid ettevõtjatele

  • Laienemine piiri taha võrgustiku Enterprise Europe Network abiga
  • Erasmus for Young Entrepreneurs kaudu tulevase ettevõtja juhendamine

  Veebilehte haldab finantsstabiilsuse, finantsteenuste ja kapitaliturgude liidu peadirektoraat
  ja seda rahastatakse konkurentsivõime ja innovatsiooni raamprogrammi raames.

  Viimati muudetud: 11/02/2014 | Üles