Naršymo kelias

Britų ir vokiečių bendradarbiavimo rezultatas - skaitmeniniai gamtos žinynai

2011 m. rugpjūtis

"TreeID" ekrano nuotrauka

Gamtos pažinimo vadovėliai daugelį metų buvo leidžiami popierinių knygų formatu, tačiau kas norėtų temptis tokį svorį į ilgą kelionę? Bendradarbiaujant dviem mikroįmonėms, kurias subūrė Europos verslo ir inovacijų tinklas, sukurtos naujos programos apie gamtą, skirtos išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Viena iš programų sulaukė didžiulio pasisekimo "iTunes".

Ši naujovė yra Bate įsikūrusio Mark Haley, Didžiosios Britanijos programinės įrangos kūrėjo su aplinkos biologijos laipsniu, idėja. Jo įmonė "Isoperla" suvienijo jėgas su "Sunbird TV", trijų asmenų į mokslą orientuota žiniasklaidos konsultavimo įmone, įsikūrusia Viulfrate, Vokietijoje, siekdama sukurti programas, veikiančias kaip skaitmeniniai gamtos žinynai.

Jų pirmasis projektas "TreeID" padeda vartotojams nustatyti rūšis užduodamas klausimus, o tada pateikia pasirinkimų sąrašą. Programa pasiekė trečiąją vietą "iTunes" mokomųjų programų sąraše.

Ieškodamas specializuoto turinio tiekėjų savo įmonei, Mark Haley kreipėsi į Europos verslo ir inovacijų tinklo atstovus Bristolyje. Tinklas padeda mažoms įmonėms kiek įmanoma pasinaudoti Europos rinka. "Mes sukūrėme įdomų produktą", - sako M.Haley. "Tačiau reikėjo pagalbos plėtojant jį toliau".

Tinklo komanda užregistravo prašymą technologijų perdavimo duomenų bazėje, kuri yra viena iš priemonių, padedančių įmonėms augti tarptautiniu mastu.

Sabrina Wodrich iš Šiaurės Reino-Vestfalijos tinklo partnerės "ZENIT" padėjo susisiekti su "Sunbird TV" Vokietijoje. "Aš puikiai žinojau įmonę ir nedelsiant perdaviau informaciją", - aiškina ji.

Įmonės susitarė suvienyti jėgas ir sukurti eilę programų, o netrukus juos aplankė sėkmė. "Tikimės bendradarbiauti su nauju verslo partneriu ir su tinklu dar daug metų", - sako vienas iš "Sunbird TV" įkūrėjų Georg Pohland.

Sužinokite daugiau:

 • IsoperlaEnglish
 • Sunbird TVDeutschEnglish
 • Europos verslo ir inovacijų tinklasEnglish
Enterprise Europe Network

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 20/02/2014 | Į puslapio pradžią