Naršymo kelias

Danai ir graikai bendradarbiaudami išplaukia į naujus vandenis

2011 m. balandis

„North Invent A/S“ palydovinės navigacijos monitorius

Maža danų firma „North Invent A/S“ gamina navigacijos monitorius tarptautinei laivybos pramonei. Tinkamai pasinaudojusi bendradarbiavimo galimybėmis, ši firma susirado verslo partnerį vienoje iš pagrindinių savo rinkų – Graikijoje.

Atsparius nepalankioms sąlygoms „North Invent“ gaminamus prietaisus galima išvysti didžiausiuose pasaulio laivuose, pradedant kruiziniais laivais, baigiant kariniais transporteriais.

Ši firma, eksportuojanti 80 % savo gaminių Europos platintojams arba tarpininkams, kurie perparduoda daugumą gaminių į Pietų Korėją arba Kiniją, visuomet skyrė daug dėmesio galimybių užsienyje ieškojimui.

„Neabejotina, kad Graikijos – vienos didžiausių laivybos tautų – rinka mums labai įdomi,“ – aiškina „North Invent“ generalinis direktorius Lars Nordberg-Hansen. Firmai trūko laiko ir išteklių ištirti šias verslo galimybes savarankiškai, tad ji kreipėsi į „Enterprise Europe Network“ tinklą, o šis nukreipė ją į Danijos eksporto asociaciją. Asociacija susisiekė su Danijos įmonės „Agro Business Park A/S“ tarptautinių projektų konsultantu Anders Skeem.

Pasinaudojęs „Enterprise Europe Network“ didelių įmonių partnerystės duomenų baze, A. Skeem Graikijoje surado tris galimus partnerius. „Mes palaikome glaudžius santykius su visų sektorių MVĮ,“ – aiškina „Enterprise Europe Network“ Graikijos padalinio darbuotojas Constantine Karamanis.

„North Invent“ pradėjo derybas su maža Graikijos įmone „Marel Electronics SA“, kuri taip pat gamina laivų navigacijos sistemas ir yra užmezgusi artimus ryšius su Graikijos laivybos įmonėmis.

Po keleto bandymų įmonės išsiaiškino, kad jų sistemos suderinamos ir nusprendė dirbti kartu. „Padedami tinklo mes tikimės dar labiau plėsti savo tarptautinį akiratį,“ – sako „Marel“ vyriausiasis direktorius Kyriakos Alexopoulos.

Daugiau skaitykite:

 • North Invent A/SEnglish
 • Marel Electronics S. A.English
 • Enterprise Europe NetworkEnglish

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 10/01/2014 | Į puslapio pradžią