Navigācijas ceļš

Uzņēmēja ar misiju – aizpildīt pakalpojumu tirgus brīvo nišu

2010. gada septembris

Keta Saterlenda

Keta Saterlenda ievēroja, ka darba tirgū netiek piedāvāti kvalitatīvi pakalpojumi cilvēkiem ar invaliditāti, tādēļ viņa uzsāka pati savu biznesu, lai sniegtu šādus pakalpojumus.

Pati būdama invalīde, Keta Saterlenda ļoti labi zināja, kāda veida praktiska palīdzība būtu vajadzīga. Tagad viņas pašas uzņēmums "START (Ability)" sadarbojas ar vairākām organizācijām, kopā sniedzot praktisku palīdzību sociāli izstumtiem cilvēkiem, palīdzot viņiem atrast darbu, uzsākt uzņēmējdarbību, izmantot atpūtas iespējas, utt.

Keta Saterlenda ir ļoti pateicīga par padomiem, ko, uzsākot uzņēmējdarbību, saņēma tīklā "Uzņēmēji ar invaliditāti". Tur viņa saņēma nenovērtējamu finansiālo un tehnoloģisko palīdzību. Kā ikvienam uzņēmējam, viņai nācās piedzīvot grūtības, un arī pati saka, ka viņai veiksme nozīmē "atrast alternatīvus krīzes pārvarēšanas veidus".

Keta Saterlenda bija starp uzņēmējiem, ar kuriem iepazīstinās Eiropas MVU nedēļas 2010 laikā. Šīs kampaņas mērķis ir sniegt informāciju par atbalstu, ko ES un valstu, reģionālās un vietējās varas iestādes piedāvā mikrouzņēmumiem, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī veicināt uzņēmējdarbību, lai vairāk cilvēku nopietni apsvērtu iespēju kļūt par uzņēmējiem. Saskaņā ar jaunākā Eirobarometra pētījumaEnglish datiem 45 % eiropiešu vēlētos būt uzņēmēji, taču tikai 10 % tādi tiešām ir, tādēļ visas atbalsta sniegšanas programmas un uzņēmējdarbības veicināšanas pasākumi ir tik ļoti nepieciešami.

Sīkāka informācija:

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 10/02/2014 | Lapas sākums