Naršymo kelias

Verslininkės misija – užpildyti nišą paslaugų rinkoje

2010 m. rugsėjo mėn.

Kath Sutherland

Kath Sutherland pastebėjo, kad neįgaliesiems trūksta kokybiškų paslaugų darbo rinkoje, todėl ji sukūrė nuosavą verslą, teikiantį tokias paslaugas.

Sutherland, kuri pati yra neįgali, iš patirties žinojo, kokios pagalbos reikės. Dabar jos įmonė „START“ („Ability“) dirba su keliomis organizacijomis ir kartu suteikia praktišką pagalbą socialiai atskirtiems žmonėms, padėdama jiems surasti darbą, pradėti verslą, naudotis laisvalaikio pramogomis ir t. t.

Sutherland dėkinga už patarimus, kurių, įkūrusi savo įmonę, gavo Neįgaliųjų verslininkų tinkle. Ten jai suteikė neįkainojamą finansinę ir techninę pagalbą. Kaip ir kiekvienas verslininkas, ji buvo tvirta ir sako, kad jai sėkmė reiškia „rasti alternatyvius būdus krizei įveikti“.

Kath Sutherland buvo viena iš verslininkų, pristatytų Europos verslininkystės savaitėje 2010. Kampanijos tikslas yra pateikti informaciją apie pagalbą, kurią ES ir nacionalinės, regioninės ar vietinės institucijos siūlo labai mažoms, mažoms ir vidutinėms įmonėms, bei skatinti verslumą, kad žmonės rimtai pagalvotų apie galimybę tapti verslininkais. Pagal naujausią Eurobarometro apklausąEnglish 45 % europiečių norėtų tapti verslininkais, bet jais tapo tik 10 %, todėl visos pagalbos programos ir skatinimas yra labai reikalingi.

Daugiau informacijos rasite:

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 10/02/2014 | Į puslapio pradžią