Navigācijas ceļš

Svaigu ideju pārņemšana — Maltas tūrisma aģentūra uzņem slovāku uzņēmēju

2010. gada maijs

Global Air Travel

Maltas tūrisma aģentūra „Global Air Travel” vēlējās gūt svaigas idejas no jauna uzņēmēja, kā arī jaunus sadarbības partnerus starptautiskā mērogā. Tāpēc ar programmas „Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” starpniecību tajā četrus mēnešus darbojās slovākiete Alena Seginkova, topošā uzņēmēja.

„Global Air Travel”, kas no 1996. gada pieder Bugeju ģimenei, sniedz tūrisma pakalpojumus ārzemniekiem, kuri apmeklē Maltu. Īpašnieku Džozefu Bugeju piesaistīja Seginkovas pieredze dabas aizsardzības, uzņēmējdarbības un tūrisma jomā, kas ir būtiski arī viņa uzņēmumam. Džozefs Bugeja nolēma, ka, uzņemot savā paspārnē topošo uzņēmēju un sniedzot viņai neatsveramu praktisko pieredzi tūrisma nozarē, ieguvums būs arī ideju apmaiņa darbinieku vidū.

Apmaiņas laikā Seginkovas pieredze un viedoklis lieti noderēja Bugejas uzņēmuma vadības, mārketinga, tīklošanas un ekotūrisma lietās. Seginkova, kura ir nolēmusi sākt pati savu uzņēmējdarbību, vēlējās nodibināt partnerattiecības starp Maltu un Slovākiju, kas viņai, pateicoties šai pieredzei, arī izdevās. Džozefs Bugeja bija gandarīts par rezultātiem: „Uzņēmuma guvums no programmas „Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” ir patiesi ievērojams. Esam radījuši turpmākas sadarbības iespējas tūrisma nozarē starp Maltu un starptautisko tirgu.”

Erasmus jaunajiem uzņēmējiem ” ir apmaiņas programma, kura nodrošina jauno uzņēmēju uzņemšanu citā valstī pieredzējušu uzņēmēju uzņēmumā un kura ir izrādījusies ļoti veiksmīga, kaut darbojas tikai mazliet vairāk nekā gadu. Savstarpējas iedvesmas un pieredzes apmaiņas mudināti, tai pieteikušies vairāk nekā 2000 cilvēku, un tiek lēsts, ka līdz 2010. gada 3. ceturksnim 500 pretendenti būs devušies pieredzes apmaiņā tādās jomās kā reklāma un plašsaziņas līdzekļi, izglītība, IT un medicīna. Pirmajā gadā pretendentu visiecienītākais galamērķis bija Apvienotā Karaliste, savukārt visvairāk pieteikumu tika saņemts no Spānijas un Itālijas.

Sīkāka informācija

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 05/02/2014 | Lapas sākums