Naršymo kelias

Gaivios idėjos: Maltos turizmo agentūra priima viešnią – verslininkę iš Slovakijos

2010 m. gegužė

Global Air Travel

Maltos turizmo agentūra „Global Air Travel“ panoro pasisemti šviežių idėjų iš jaunos verslininkės ir užmegzti naujų tarptautinių kontaktų. Štai kodėl ji apsiėmė keturis mėnesius pagloboti Aleną Seginkovą – būsimą verslininkę, atvykusią pagal programą „Erasmus“ jauniesiems verslininkams“.

„Global Air Travel“, kurią Bugeja šeimą įkūrė 1996-aisiais, teikia turizmo paslaugas Maltoje viešintiems užsieniečiams. Savininko Josepho Bugeja dėmesį patraukė Seginkovos išsilavinimas gamtos apsaugos, verslo ir turizmo srityse – būtent tose, kurios itin svarbios jo verslui. Bugeja pamanė, kad būtų puiku ne tik priimti į svečius būsimą verslininkę ir perteikti jai esminių praktinių šios srities gebėjimų, bet ir suteikti savo darbuotojams galimybę pasisemti iš viešnios naujų idėjų.

Dirbdama įmonės vadybos, rinkodaros, tinklų kūrimo ir ekoturizmo srityse, Seginkova perteikė savo gebėjimus ir požiūrį Bugeja įmonei, ir už tai mainų dalyviai jai buvo labai dėkingi. Seginkova, kuri pati ketina pradėti savo verslą, norėjo užmegzti kontaktų tarp Maltos ir Slovakijos ir džiaugėsi galimybe dalyvauti programoje. Rezultatu buvo labai patenkintas ir pats Bugeja: „Erasmus“ jauniesiems verslininkams“ duoda bendrovei didžiulę naudą. Ji sukuria galimybes būsimam Maltos ir tarptautinės rinkos bendradarbiavimui turizmo sektoriuje.“

„Erasmus“ jauniesiems verslininkams“ – mainų programa jauniesiems verslininkams ir patyrusiems verslininkams, kurie šiuos priima kitoje šalyje – labai pasiteisino per vos daugiau kaip vienerius jos vykdymo metus. Vedini troškimo pasisemti įkvėpimo vieni iš kitų ir pasidalyti patirtimi, prašymus jau pateikė daugiau kaip 2000 žmonių; tikimasi, kad iki trečio 2010-ųjų ketvirčio bus organizuota 500 viešnagių skirtinguose sektoriuose, pvz., reklamos ir žiniasklaidos, IT ir medicinos. Per pirmuosius metus labiausiai pageidaujama viešnagės šalis buvo JK, o daugiausia programos dalyvių buvo iš Ispanijos ir Italijos.

Daugiau informacijos:

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 05/02/2014 | Į puslapio pradžią