Navigācijas ceļš

Faktisks finansējums kāda poļa virtuālās vides idejām

2010. gada marts

Poļu uzņēmējs Gregors Kozaks vada tīmekļa izstrādes uzņēmumu „Virtual People”, kas atrodas Ščecinā, Polijas ziemeļrietumos. Būdams ideju pārpilns, viņš vēlējās izveidot vairākus tīmekļa projektus, tostarp sociālās tīklošanas vietni un tiešsaistes komerckonkursu portālu. Tomēr, lai īstenotu šīs idejas, viņam bija vajadzīgs faktisks finansējums.

Viņš vērsās pie tīkla „Enterprise Europe” vietējā partnera — Rietumpomožes vojevodistes Ekonomikas attīstības asociācijas. Šis tīkls sniedz uzņēmējdarbības atbalstu mazajiem uzņēmumiem visā ES. Tajā ietilpst 550 partnerorganizācijas 44 valstīs; ar tā palīdzību var piekļūt ES finansējumam un dotācijām, kā arī tas palīdz mazajiem uzņēmumiem atrast uzņēmējdarbības un tehnoloģijas partnerus ārzemēs.

Kataržina Mecinska — tīkla speciāliste Ščecinā — cieši uzrauga dotācijas un finansējumu, ko var saņemt no Eiropas Savienības. Viņa atklāja, ka ir iespējams saņemt finansējumu no struktūrfondiem, un sniedza Kozakam visu vajadzīgo informāciju pieteikuma iesniegšanai, palīdzot viņam pareizi sagatavot dokumentāciju.

Uzņēmuma „Virtual People” pieteikums finansējumam tika apstiprināts. Kozaks saņēma aptuveni 22 600 eiro savu tīmekļa vietņu izstrādei, kuru vidū ir arī tiešsaistes konkursu portālspolskiun diskusiju vietnepolski.

Tīkla palīdzībai bija liela nozīme šī uzņēmuma attīstībā — īpašnieks ir nolīdzis trīs darbiniekus un drīzumā pieņems darbā vēl vienu. „Pateicoties Kataržinai, mēs saņēmām izsmeļošu informāciju par iespējamiem finansējuma avotiem savām idejām”, sacīja Kozaks. „Pateicoties viņas pieredzei un profesionālajiem padomiem mūsu pieteikums tika apstiprināts.".

Sīkāka informācija:

 • Tīkls "Enterprise Europe"English

Visi veiksmes stāsti

Lapas sākums
Kas ir MVU?

Jaunumi

  Visi jaunumiRSS

  Galvenās programmas uzņēmējiem

  • Starptautiskam vērienam — Enterprise Europe Network
  • Palīgs topošajiem uzņēmējiem — Erasmus for Young Entrepreneurs

  Šo tīmekļa vietni pārvalda Iekšējā tirgus, rūpniecības, uzņēmējdarbības un MVU ĢD,
  un finansējumu tai nodrošina Konkurētspējas un inovāciju pamatprogramma (KIP).

  Pēdējā atjaunināšana: 29/01/2014 | Lapas sākums