Naršymo kelias

Realus finansavimas lenkų virtualiosioms idėjoms

2010 m. kovas

Lenkų verslininkas Grzegorz Kozak vadovauja tinklalapių kūrimo bendrovei „Virtual People“, įsikūrusiai šiaurės vakarų Lenkijos mieste Ščecine. Tiesiog trykšdamas idėjomis, jis norėjo įgyvendinti keletą interneto tinklalapių projektų, įskaitant socialinio tinklo svetainę ir internetinę komercinių konkursų paslaugą. Tačiau, norint paversti savo idėjas tikrove, jam reikėjo pakankamo finansavimo.  

Jis kreipėsi į vietinį Europos įmonių tinklo partnerį – Vakarų Pamario ekonominės plėtros asociaciją. Šis tinklas teikia paramą mažoms įmonėms visoje ES. Jis susideda iš 550 organizacijų partnerių, įsikūrusių 44-iose šalyse, ir padeda gauti ES finansavimą bei subsidijas, o taip pat padeda mažoms įmonėms rasti verslo ir technologijų partnerių užsienyje.

Ščecine šio tinklo specialistė Katarzyna Mecinska atidžiai stebi, kokias subsidijas ir finansavimą gali suteikti Europos Sąjunga. Ji rado galimybę gauti paramą iš struktūrinių fondų ir suteikė ponui G. Kozakui visą informaciją, reikalingą paraiškai pateikti, bei padėjo jam tinkamai sutvarkyti dokumentus.

„Virtual People“ paraiška finansavimui gauti buvo patenkinta. Ponas G. Kozak gavo maždaug 22 600 eurų savo tinklalapiams kurti, įskaitant internetinį konkursų portaląpolskibei diskusijų svetainępolski.

Tinklo pagalba nepaprastai pakeitė jo verslą į gerąją pusę – jis įdarbino tris žmones ir netrukus priims į darbą dar vieną. „Katarzynos dėka mes gavome visapusišką informaciją apie galimus mūsų idėjų finansavimo šaltinius,“ – sako p. Kozak. „Jos patirtis ir profesionalūs patarimai didžia dalimi nulėmė tai, kad mūsų paraiška buvo patenkinta.“

Daugiau informacijos:

 • Europos įmonių tinklasEnglish

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 29/01/2014 | Į puslapio pradžią