Naršymo kelias

Vietinė parama pradedantiesiems verslininkams Prancūzijos Overnės regione - konkursą laimėjęs verslininkystės projektas

2010 m. birželis

Résidences d'entrepreneurs

"Résidences d'entrepreneurs", verslo ir užimtumo rėmimo planui Prancūzijos Overnės (Auvergne) regione, gegužės 31 d. skirtas 2010 m. Europos verslininkystės apdovanojimų vertinimo komisijos didysis prizas. Apdovanojimai atitenka valstybės institucijoms, kurios sėkmingai skatina verslininkystę ir smulkųjį verslą.

Atokiam Overnės (Auvergne) regionui trūko socialinio ir ekonominio paskatinimo. Todėl regioninės plėtros agentūra ARDTA pradėjo vykdyti programą, teikiančią paramą atvykusiems į regioną žmonėms, kurie nori čia persikelti ir įkurti ar įsigyti verslą regione. Padengiamos tam tikros apsigyvenimo ir pragyvenimo išlaidos, jiems paskiriamas mentorius, supažindinantis su vietos verslo aplinka, ir skiriama papildoma finansinė parama.

Programa jau leido pasiekti itin gerų rezultatų: regione buvo įkurta 211 įmonių, suteikiančių darbo vietas daugiau kaip 600 žmonių daugiausia prekybos, turizmo ir paslaugų, bet taip pat ir medicinos srityse.

Šiais metais per 330 projektų iš 28 Europos šalių dalyvavo Europos verslininkystės apdovanojimuose, o 53 projektai pateko į Europos finalą. Tarp finalininkų "Résidences d'entrepreneurs" išsiskyrė kaip puikus pavyzdys, parodantis, kaip kurti darbo vietas ir stiprinti verslininkystę.

Europos verslininkystės apdovanojimai, kuriuos Europos Komisijos Įmonių ir pramonės generalinis direktoratas pradėjo teikti nuo 2006 m., apdovanoja valstybės institucijas už jų pastangas remti smulkųjį verslą ir skatinti verslininkystę, ypač regionų ir vietos lygmeniu. Po nacionalinės pirminės atrankos Europos vertinimo komisija nominuoja galutinį Europos sąrašą ir apdovanoja laimėtojus per apdovanojimo ceremoniją, kuri šiais metais vyko Madride.

Daugiau informacijos:

Visos sėkmės istorijos

Į puslapio pradžią
Tačiau kas yra MVĮ?

Naujienos

  Visos naujienosRSS

  Pagrindinės programos verslininkams

  • Plėskite verslą užsienyje su „Enterprise Europe Network“
  • Ugdykite būsimus verslininkus su „Erasmus for Young Entrepreneurs“

  Šią tinklavietę tvarko Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinis direktoratas,
  ji finansuojama pagal Bendrąją konkurencingumo ir inovacijų programą (CIP).

  Paskutinį kartą atnaujinta: 08/03/2012 | Į puslapio pradžią