Navigačný riadok


O NÁS
Zastúpenie Európskej komisie

Zastúpenie Európskej komisie


EUrópa stage znova na POHODE 2012
Poslať túto stránku prostredníctvom e-mailuPoslať túto stránku prostredníctvom e-mailuPrintPrint

Od 5. do 7. júla 2012 sa opäť otvoria brány najväčšieho slovenského letného festivalu Bažant Pohoda. A na ňom nebudeme chýbať ani my!

  logo festivalu Pohoda

  Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku je už po štvrtýkrát partnerom festivalu Pohoda. Tak ako po minulé roky prinášame biele cirkusové šapitó – EUrópa stage.  Návštevníci sa môžu tešiť na koncerty populárnych hudobných skupín, divadelné a filmové predstavenia a na zaujímavých hostí.

  Počas piatku a soboty sa v EUrópa stage uskutočnia až štyri špeciálne diskusie Café Európa na témy: ACTA, aktívne starnutie, budúcnosť eura, či budúcnosť slovenského školstva. Pozvanie prijali zaujímavé osobnosti, napríklad Emília Vašáryová, Táňa Pauhofová, či riaditeľ Rádia FM Dušan Vančo.

  Samozrejme pred EUrópa stage nebude chýbať Európske informačné centrum. Tu návštevníci nájdu množstvo informácií o fungovaní EÚ, či jazykovej rozmanitosti. Pripravili sme aj súťaže o zaujímavé vecné ceny.

  NOVINKA: festival Pohoda sa tento rok stáva oficiálnou akciou informačnej kampane Mládež v pohybe. V špeciálnom stane sa návštevníci dozvedia o možnostiach, ktoré im EÚ poskytuje, ak chcú študovať, pracovať, či dobrovoľníčiť v zahraničí.

  Viac info tu.

  Pre návštevníkov tiež zabezpečíme 60 000 pohárov na vodu, ktorú budú dobrovoľnící rozdávať počas koncertov.

  Vidíme sa na Pohode 2012!

  Posledná aktualizácia: 22/10/2013  |Na začiatok