Navigačný riadok


O NÁS
Zastúpenie Európskej komisie

Zastúpenie Európskej komisie


AGROKOMPLEX 2014
Poslať túto stránku prostredníctvom e-mailuPoslať túto stránku prostredníctvom e-mailuPrintPrint

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku Vás v dňoch 21.8. – 24.8.2014 pozýva na medzinárodnú poľnohospodársku a potravinársku výstavu Agrokomplex 2014.

  AGROKOMPLEX 2014

  V dňoch 21.-24.8.2014 sa v Nitre uskutoční už 41. ročník tradičnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex, podujatia zameraného na kvalitu potravín, živočíšnu produkciu, poľnohospodársku mechanizáciu, ale aj aktivity spojené s rozvojom vidieka. 


  Zastúpenie Európskej komisie na Slovenskusi v spolupráci so štátnym podnikom Agroinštitút Nitraa internetovým portálom poľnoinfo.skpre návštevníkov opäť pripravilo bohatý program. Tešiť sa môžete predovšetkým na diskusie s odborníkmi o témach, ktoré môžu posunúť naše poľnohospodárstvo dopredu. Odpovede budeme hľadať na také otázky ako sú napr.: Ako si môže poľnohospodár vo väčšej miere siahnuť na maržu? Je pôda naozaj základom rozvoja nášho poľnohospodárstva? A ako sa menil náš agrosektor za desať rokov jeho existencie v Európskej únii?


  Diskusie na tému „Desať rokov slovenského poľnohospodárstva v Európskej únii“ sa v piatok 22.08.2014 o 11:00h zúčastní aj Dušan Chrenek, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku. Diskutovať bude s Magdálenou Lacko-Bartošovou, štátnou tajomníčkou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a Radoslavom Jakubom z generálneho riaditeľstva Európskej komisie pre poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka.


  Diskusné okrúhle stoly sa budú konajú počas výstavy AGROKOMPLEX 2014 v pavilóne A. Kompletný program Diskusných okrúhlych stolovnájdete tu pdf - 2 MB [2 MB] .


  V stánku Zastúpenia Európskej komisie čaká návštevníkov aj sprievodný program v podobe množstva zaujímavých kvízov a súťaží.

  Súvisiace odkazy

  Posledná aktualizácia: 08/08/2014  |Na začiatok