Navigačný riadok

Navigačná ponuka podstránok

Ekonomika

Ekonomika

12/06/2013

Hospodárska kríza a kríza v eurozóne jasne ukázali, že Európskej únií v minulosti chýbalo viac aktuálnych a presných informácií o hospodárení a makroekonomických nerovnováhach v jednotlivých členských štátoch. Takéto informácie umožňujú EÚ pružnejšie reagovať na výkyvy svetovej ekonomiky a predchádzať problémom ešte predtým než vzniknú.

 
Kontakt

Kontakt

12/06/2013

Európska komisia je na Slovensku zastúpená prostredníctvom miestnej kancelárie so sídlom vBratislave.

 
Café Európa

Café Európa

15/02/2013

Café Európa je ideálnym priestorom na diskusiu o témach, ktoré sa týkajú jednotlivca, ale majú Európsky rozmer. Café Európa debaty sú určené pre širokú verejnosť a ich cieľom je zvýšiť povedomie a podporiť spoločenskú diskusiu na vybrané otázky týkajúce sa EÚ a jej členských štátov.

 
 

Aktuality

EUrópa tento rok opäť na festivale Bažant Pohoda

EUrópa tento rok opäť na festivale Bažant Pohoda

12/06/2015

Aj tento rok sa budete môcť na najväčšom slovenskom hudobnom festivale Bažant Pohoda zapojiť do zaujímavých debát Café Európa v EUrópa stage. V EÚ informačnej zóne môžete preukázať svoje vedomosti o fungovaní EÚ a vyhrať tak v súťažiach, kvízoch aj EÚ kolese šťastia super ceny.

 
Investičný plán pre Európu

Investičný plán pre Európu

16/06/2015

Slovensko oznámilo, že prispeje 400 miliónov EUR na projekty financované prostredníctvom Európskeho fondu pre strategické investície (EFSI), ktorý je základným prvkom investičného plánu pre Európu s rozpočtom 315 miliárd EUR.

 
 

Ďalšie aktuality

Podujatia

Agrokomplex v Nitre

Agrokomplex v Nitre

Medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska výstava AGROKOMPLEX 2015, ktorá začína vo štvrtok 20. augusta a potrvá do 23. augusta 2015, opäť ponúkne slovenským poľnohospodárom najnovšie informácie z oblasti Spoločnej poľnohospodárskej politiky EÚ.

 
Sme hrdým spoluorganizátorom jubilejných Kremnických gagov

Sme hrdým spoluorganizátorom jubilejných Kremnických gagov

Festival Kremnické gagy už dávno nie je len slovenským festivalom satiry a kvalitného humoru, ale európskym. Vo vizuále a programe jubilejného 35. ročníka tú európskosť skutočne vidieť a cítiť. Na vlastné oči a uši sa o tom môžete presvedčiť koncom augusta do krásneho stredovekého mesta Kremnica.

 
 

Ďalšie podujatia

Videá

Ďalšie videá

Ďalšie nástroje

  • Verzia na tlač
  • Zmenšiť písmo
  • Zväčšiť písmo

Zostaňte v spojení

Pomôžte nám zlepšiť sa

Áno Nie