Navigatsioonitee

Marie Skłodowska-Curie nimelised meetmed – Teadusuuringute stipendiumiprogramm

Marie Skłodowska-Curie meetmed on saanud nime poola-prantsuse päritolu teadlase ning kahekordse Nobeli preemia laureaadi järgi tema töö eest radioaktiivsuse uurijana. Meetmetega toetatakse teadustöötajaid nende karjääri igal etapil, sõltumata nende kodakondsusest. Toetuskõlblikud on teadustöötajad kõigis teadusvaldkondades, alustades elupäästvate tervishoiuteenustega ning lõpetades alusuuringutega. Meetmetega toetatakse ka tööstusalast doktoriõpet, ühendades akadeemilised teadusuuringud tööga ettevõtetes ja muu uuendusliku koolitusega, mis parandab tööalast konkurentsivõimet ja karjääri arengut.

Lisaks teadusuuringute ohtrale rahastamisele on teadustöötajatel võimalus omandada kogemusi välismaal ja erasektoris ning täiendada oma väljaõpet selliste pädevuste osas või teadusvaldkondade raames, mis on kasulikud nende karjäärile. Rohkem teavet erinevate rahastamiskavade ja taotlemiseks esitatavate nõuete kohta on esitatud allpool.

VABAD TÖÖKOHAD teie riigisMILLISED MEETMED sobivad mulle?

Choose high-contrast version Set page to normal font size Increase font size by 200 percent Send this page to a friend print this page

Avatud konkursikutsed

European Researchers' Night
Find partner organisations
Participant Portal – check Marie Curie Actions calls & submit your proposal (electronic submission service).
EURAXESS Jobs Portal is a recruitment tool for researchers with constantly updated job vacancies and funding opportunities throughout Europe.
Marie Curie Actions ALUMNI portal - main platform for interaction among Marie Curie Actions fellows.
Our Helpline service provides tailor-made advice on your specific IP or IPR query
Marie Curie Certificates