Ścieżka nawigacji

Działania

W niniejszej witrynie znajdują się praktyczne informacje dotyczące każdego z działań w ramach programu „Marie Curie”, łącznie ze wskazówkami na temat sposobu składania wniosków o finansowanie, informacjami o postępach w zakresie zaproszeń do składania wniosków, ocenami, a także decyzjami w sprawie finansowania. Witryna zawiera także ważne informacje dla beneficjentów grantów na temat sposobu zarządzania projektami „Marie Curie”, jak również odpowiedzi na często zadawane pytania, wiadomości i powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach.

Działania „Marie Curie” skierowane są do naukowców w każdym wieku i o dowolnym poziomie doświadczenia, niezależnie od narodowości. Aby wybrać działanie „Marie Curie” najlepiej dopasowane do własnego profilu i potrzeb, warto zapoznać się z krótkim przewodnikiem „Marie Curie” Wybierz wersję językową tego linka English (en) .

W programie naukowców podzielono według dwóch kategorii:
Początkujący naukowiec: osoba z mniejszym niż 4 lata stażem naukowym, która nie uzyskała jeszcze stopnia doktorskiego
Doświadczony naukowiec: osoba ze stopniem doktora lub osoba z co najmniej 4-letnim stażem naukowym

Choose high-contrast version Set page to normal font size Increase font size by 200 percent Send this page to a friend print this page

Participant Portal – check Marie Curie Actions calls & submit your proposal (electronic submission service).
FAQ
Contact us

Otwarte zaproszenia