Serwis Konsultacyjny informuje o badaniach naukowych w Europie i o 7PR

Szukasz informacji o prowadzeniu badań naukowych w Europie oraz o 7PR? Serwis Konsultacyjny odpowie na Twoje pytania.

Szukasz informacji o prowadzeniu badań naukowych w Europie? Masz pytania dotyczące 7 PR lub Horyzontu 2020, największych unijnych mechanizmów finansowania badań naukowych?

Szukasz informacji nt. konkursów na finansowanie projeków badawczych?

Skorzystaj z poniższego formularza, aby wysłać nam zapytanie. Porada: zacznij od sprawdzenia działu FAQ - może w ten sposób szybciej znajdziesz odpowiedź!

Pytania dotyczące konkursów na finansowanie projeków badawczych należy przesyłać co najmniej dwa tygodnie przed ich ostatecznymi terminami składania wniosków - w przeciwnym razie nie będziemy mogli udzielić odpowiedzi na czas.

Informujemy, że Serwis Konsultacyjny nie udziela pomocy w zakresie: utraconych haseł (eksperci, wnioski itp.), kwestii technicznych związanych ze składaniem wniosków, problemów informatycznych (skontaktuj się z działem pomocy technicznej).

Serwis Konsultacyjny prowadzony jest wyłącznie w języku angielskim. W przypadku nadesłania zapytania w innym języku, odpowiemy w języku angielskim.

 

Serwis jest prowadzony przez Europejskie Centrum Kontaktowe (Europe Direct Contact Centre)

Questions about Europe? General questions are answered quickly by Europe Direct while more specialised questions are forwarded to the relevant people in the European Commission, logged and their status tracked to ensure a reply.