Pētniecības uzziņu dienests sniedz atbildes uz jautājumiem par pētniecību Eiropā un FP7

Vai meklējat informāciju par pētniecību Eiropā vai FP7? Pētniecības uzziņu dienests sniegs atbildes uz jūsu jautājumiem.

Vai meklējat informāciju par pētniecību Eiropā? Vai vēlaties uzzināt vairāk par FP7 un Apvārsni 2020, ES pētniecības finansējuma pamatprogrammām?

Vai jums ir jautājumi par pētniecības projektu pieteikumu uzsaukumiem?

Lai iesniegtu savu jautājumu, lūdzu, izmantojiet tālāk sniegto veidlapu. Jūs varat iepazīties arī ar BUJ - tie satur daudz noderīgas informācijas.

Jautājumus par uzsaukumiem, lūdzu, iesniedziet vismaz divas nedēļas pirms attiecīgā uzsaukuma termiņa beigām, lai mēs laikus varētu sniegt atbildi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pētniecības uzziņu dienests nesniedz palīdzību šādos jautājumos: aizmirstas paroles (ekspertiem, projektu pieteikumiem u.c.), priekšlikumu iesniegšanas tehniskie aspekti, IT problēmas (sazinieties ar IT atbalsta dienestu).

Pētniecības uzziņu dienesta darba valoda ir tikai angļu valoda. Uz jautājumiem citās valodās mēs atbildēsim angļu valodā.

 

Pakalpojumu nodrošina kontaktcentrs "Europe Direct".

Questions about Europe? General questions are answered quickly by Europe Direct while more specialised questions are forwarded to the relevant people in the European Commission, logged and their status tracked to ensure a reply.