Euroopa Komisjon - Research

FP7 in Brief illustration from FP7 in Brief brochure Kuidas ühineda ELi teadusuuringute seitsmenda raamprogrammiga

Kust leida abi või lisateavet?

  • Külastage oma riigi ELi riiklikku kontaktpunkti (RKP), mis nõustab Teie riigis võimalikke ELi teadusuuringute toetustele kandideerijaid. RP7 eri teemadega kursis olevad RKPd paiknevad igas liikmesriigis ja teadusuuringute raamprogrammidega assotsieerunud riikides. RKPde aadresside nimekiri asub aadressilcordis.europa.eu/fp7/get-support_en.html
  • Konkreetsete konkursside puhul tutvuge esmalt üksikasjaliku kandideerimise juhendiga, mis on lisatud konkursidokumentidele.
  • Tutvuge RP7 erilehega CORDISe aadressil cordis.europa.eu/fp7/
    Veebileht sisaldab hulgaliselt RP7t puudutavat teavet: uudiseid, projektikonkursside ajakava, konkursside tekste, korduma kippuvaid küsimusi (KKK) ja palju muud.
  • Külastage Euroopa Komisjoni teadusuuringute veebilehe RP7 rubriiki aadressil ec.europa.eu/research/fp7/. Sealt leiate ka lihtsad llalaetavad teabelehed, mis selgitavad RP7 olemust 23 erinevas keeles.
  • Teadusuuringute teabeteenistus pakub abi neile, kes ei ole teadusuuringute raamprogrammides osalemisega varem kokku puutunud:ec.europa.eu/research/enquiries

Üldiste küsimuste korral Euroopa Liidu kohta võtke ühendust Europa Directi abiliiniga tasuta üldnumbril (00 800 6 7 8 9 10 11) kõikidest liikmesriikidest või tasulisel numbril (+32-2-299 96 96) kõikjalt mujalt maailmast.

Lisateavet ELi teadusuuringute, RP7 ja Euroopa Teadusruumi kohta leiate järgnevatelt aadressidelt:
www:ec.europa.eu/research/fp7/
www:ec.europa.eu/research/enquiries
www:cordis.europa.eu/fp7/
www:erc.europa.eu

cover of the brochure
(~1.3 MB)
 
Üles