Navigation path

Additional tools

Przykłady projektów

Projekty

Projekty rozwoju regionalnego

Przez lata setki tysięcy projektów w całej UE skorzystały ze środków zainwestowanych w ramach prowadzenia polityki regionalnej.

W naszej bazie danych znajdziesz rozmaite przykłady spośród wielu projektów, które otrzymały wsparcie. Celem niniejszej bazy danych jest również wyliczenie wszystkich „dużych projektów” (wartych ponad 50 mln euro), wdrażanych w latach 2007–2013.

Więcej informacji na temat projektów z zakresu polityki regionalnej jest również dostępnych:

  • w bardziej szczegółowych studiach przypadku, do których dostęp można uzyskać na stronach inicjatywy Baza danych służąca edukacji w dziedzinie polityki deenfrw tej witrynie internetowej. Zawierają one bardziej dogłębną analizę projektów, a zostały opracowane głównie z myślą o promotorach projektów, decydentach politycznych i innych osobach pracujących w tym zakresie.
  • na stronach internetowych instytucji zarządzających unijnymi funduszami strukturalnymi w Twoim kraju lub regionie en.
  • w bazie danych projektów archiwalnych deenfr zawierającej około 600 przykładów projektów z wcześniejszych okresów finansowania.

Chcielibyśmy także dowiedzieć się czegoś od Ciebie! Jeżeli wiesz o realizowanym w twojej okolicy interesującym projekcie, który otrzymał wsparcie ze środków funduszy strukturalnych lub Funduszu Spójności, możesz opisać go w serwisie RegioNetwork en.

lub zachowaj opcję wyszukiwania „wszystkie kraje”

lub zachowaj opcję wyszukiwania „wszystkie regiony”

lub zachowaj opcję wyszukiwania „wszystkie tematy”

lub zachowaj opcję wyszukiwania „wszystkie projekty”

Polityka regionalna UE: bądź na bieżąco
Media społecznościowe