Inne narzędzia

 

Co tak właściwie dała nam Unia? Teraz masz okazję się dowiedzieć! Sprawdź poniższą mapę i przyjdź na Dni Otwarte Projektów Unijnych. Dowiesz się wtedy, jak działania UE poprawiają sytuację w Twoim regionie.
Zrób ciekawe zdjęcia projektów współfinansowanych ze środków unijnych i wyślij je na konkurs fotograficzny. Być może staną się częścią mobilnej wystawy fotograficznej, która będzie pokazywana w całej Europie.
Możesz też napisać historię związaną z wybranym projektem unijnym i wziąć udział w konkursie na blog, w którym wygraną jest wyjątkowe szkolenie z zakresu komunikacji w UE.
Albo sprawdź swoją wiedzę na temat unijnych regionów i unijnej żywności i wygraj słodkie nagrody!

Konkursie na blog

Chaves-Verín Eurocity: Two countries, one destiny

This project, created in 1991, is about achieving cross-border unity betwee ...

Erasmus at 40

Not in my wildest dreams could I have imagined how the Erasmus project woul ...

LIFE Ammonia Trapping

In 2017 the high speed Renfe train service in Spain celebrated it ...Weź udział w konkursie
Kartkówka

Jak dużo wiesz o kulturach i tradycjach europejskich? Rozwiąż Quiz i wygraj kosz pyszności — pełny lokalnych, europejskich produktów!


Rozwiąż quiz

Przewodnik dla uczestników

Do Charleroi w Belgii, zaprosiliśmy 3 blogerów i 2 fotografów, którzy udzielą uczestnikom wskazówek dotyczących konkursu Miasto to było dotknięte kryzysem wskutek restrukturyzacji przemysłu, więc obecnie realizuje się w nim wiele projektów miejskich mających na celu rewitalizację jego centrum. Fundusze unijne odgrywają w tym procesie restrukturyzacji istotną rolę, gdyż z ich środków współfinansowane są rozmaite projekty.
Dlatego też na miejsce spotkania w Charleroi wybraliśmy Quai10 — centrum kultury, które istnieje dopiero od roku. Obejrzyj film wideo i dowiedz się więcej na temat historii Charleroi, a ponadto posłuchaj podcastów, w których nasi utalentowani goście udzielają porad i wskazówek. Dowiedz się, jak tacy profesjonaliści podeszli do swoich tematów.
Teraz Twoja kolej! Opowiedz swoje własne historie za pomocą zdjęć i/lub tekstów na blog.

Dni otwarte projektów UE

Tweets

More tweets