Pārsūtīt šo lapu draugam  Atjaunot rakstzīmju standartizmēru  Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 %

Reģionālā politika jūsu valstī

Noklikšķiniet uz valsts, lai uzzinātu vairāk par finansējuma prioritātēm, organizācijām, kas atbild par programmu pārvaldību, un aktivitātēm, kas saņem finansējumu.

Kas ir reģionālā politika?

ES reģionālās politikas mērķis ir samazināt lielās ekonomiskās, sociālās un teritoriālās atšķirības, kuras joprojām pastāv starp ES reģioniem. Šo atšķirību saglabāšanās apdraud dažus no ES pamatpīlāriem, tostarp lielo ES vienoto tirgu un ES valūtu — eiro.

Lasīt vairāk...

Pasākumi

Visi pasākumi >

Videoklipi

Investing in regions makes a stronger EU

12/10/2010

This video provides an overall view of the European Union’s cohesion policy, real results it has helped achieve in the field and its future prospects.

Visi videoklipi >

Publikācijas Abonēt

Piektais ziņojumu par ekonomisko, sociālo un teritoriālo kohēziju

Piektais ziņojumu par ekonomisko, sociālo un teritoriālo kohēziju01/11/2010

Ik pēc trijiem gadiem ES publicē ziņojumu par ekonomisko, sociālo un teritoriālo kohēziju. Tajā novērtē šajās jomās panākto progresu un to, kāds ir bijis ES, dalībvalstu valdību un teritoriālo pašvaldību ieguldījums. Tikko publicēts piektais ziņojums par kohēziju.
Galvenie no aplūkotajiem jautājumiem ir šādi:

1. starpreģionālo atšķirību analīze
2. ES, dalībvalstu valdību un pašvaldību ieguldījums kohēzijas jomā
3. kohēzijas politikas ietekme
4. kohēzijas politika pēc 2013. gada

Visas publikācijas >

Top
Österreich Belgique/België Bulgaria Kypros Česká Republika Danmark Eesti Suomi/Finland France Deutschland Ellada Magyarország Ireland Italia Latvija Lietuva Luxembourg (G-D) Malta Nederland Polska Portugal România Slovensko Slovenija España Sverige United Kingdom Portugal Spain France