Naršymo kelias

„Erasmus+“

„Erasmus+“ – nauja 2014–2020 m. Europos Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa

„Erasmus+“ – tai nauja 2014–2020 m. ES švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa, pradėta vykdyti 2014 m. sausio mėn.

Jūs – mokytojas, jaunimo darbuotojas, dėstytojas? Pasižiūrėkite mūsų naują animacinį filmuką ir sužinokite, kuo jums gali būti naudinga „Erasmus+“!

Jei norite greitai sužinoti, ką naujoji programa gali pasiūlyti mokiniams ir studentams, šis animacinis filmukas kaip tik jums.

Keičiame gyvenimus, plečiame akiratį

your video will appear here
X

Programos „Erasmus+“ tikslas – gerinti įgūdžius ir galimybes įsidarbinti, modernizuoti švietimo, mokymo ir jaunimo sričių veiklą. Septynerių metų programos biudžetas – 14,7 mlrd. eurų. Tai 40 proc. daugiau negu dabar. Skirdama daugiau lėšų ES vykdo įsipareigojimą investuoti į šias sritis.

Programa „Erasmus+“ daugiau negu 4 milijonams europiečių suteiks galimybę mokytis, stažuotis, įgyti profesinės patirties arba savanoriauti užsienyje.

Pagal ją bus remiama švietimo, mokymo ir jaunimo institucijų bei organizacijų tarptautinė partnerystė siekiant gerinti švietimo įstaigų ir darbo rinkos bendradarbiavimą ir spręsti Europoje kylančią reikiamų įgūdžių trūkumo problemą.

Be to, bus remiamos valstybių narių pastangos modernizuoti švietimo, mokymo ir darbo su jaunimu sistemas. Sporto srityje bus remiami mėgėjų sporto projektai ir padedama spręsti tokias ne vienoje valstybėje kylančias problemas kaip susitarimai dėl varžybų baigties, dopingas, smurtas ir rasizmas.

„Erasmus+“ apima septynias dabartines ES švietimo, mokymo ir jaunimo sričių programas. Pirmą kartą pagal ją bus remiamas sportas. Kadangi „Erasmus+“ yra integruota programa, ji suteikia daugiau švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto sektorių bendradarbiavimo galimybių, o dėl paprastesnių finansavimo taisyklių ja lengviau naudotis.

 
 

 

How can we help?