Naršymo kelias

„Erasmus+“

Paskelbtas programos „Erasmus+“ vadovas

Organizacijos, 2014 m. ketinančios teikti finansavimo paraiškas, gali naudotis 2014 m. sausio mėn. paskelbtu programos „Erasmus+“ vadovupdf(1.53 Mb) Pasirinkti šios nuorodos vertimus  . Daugiau informacijos apie finansavimo tvarką pageidaujantys gauti pareiškėjai gali kreiptis į savo šalies agentūrą.

2014 m. vasario 27 d. paskelbta 2 programos „Erasmus+“ vadovo versija. Pagrindiniai pakeitimai:

  • Paankstintos judumo projektų aukštojo mokslo, profesinio rengimo ir mokymo, mokyklinio ugdymo ir suaugusiųjų švietimo (B dalis) srityse pradžios datos.
  • Ištaisyta nuoroda į dalyvių portalą (C dalis).
  • Persvarstyta bendrų magistrantūros programų atrankos procedūra (1 priedas).

2014 m. balandžio 9 d. buvo paskelbta programos „Erasmus+“ vadovo 3 versija, kurioje yra vienintelis pakeitimas – iš 2014 m. gegužės 15 d. į 2014 m. birželio 26 d. nukeltas paraiškų dėl sporto veiklos teikimo terminas.

2014 m. balandžio 28 d. programos vadovo vertime į vokiečių kalbą ištaisytas minimalus Bendradarbiavimo sporto srityje partnerystės projektuose dalyvaujančių organizacijų ir šalių skaičius (vadovo vokiečių kalba 208 psl.).

Jeigu įvairių kalbų versijų reikšmė nesutampa, reikia vadovautis versija anglų kalba. Vertimų taisymus rasite čiapdf(179 kB) Pasirinkti šios nuorodos vertimus  .

Organizacijos gali teikti paraiškas internetu savo šalių agentūroms arba Briuselyje įsikūrusiai Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomajai įstaigai.

Atskiri asmenys negali prašyti stipendijų tiesiogiai. Jie turėtų kreiptis į savo universitetą, kolegiją arba organizaciją.