Ścieżka nawigacji


PRZYDATNE LINKI
Wniosek o patronat honorowy Komisji Europejskiej
Komisarze
Łotewska prezydencja w UE
Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
10 lat Polski w UE
Infolinia Europe Direct
Portal Unii Europejskiej
Twoja Europa
Europejski portal e-sprawiedliwość
Strona z konsultacjami społecznymi prowadzonymi przez Komisję Europejską
Opuszczają Państwo portal Europa i wchodzą na inną stronę internetową, której polityka ochrony prywatności może się różnić od tej w portalu Europa.
Kącik dla dzieci
Kącik dla nauczycieli
SOLVIT
Europejskie Centrum Konsumenckie POLSKA
Opuszczają Państwo stronę Komisji Europejskiej i wchodzą na stronę EURANET - to wspólne przedsięwzięcie kilkunastu radiofonii europejskich poświęcone tematyce UE
O współpracy rozwojowej
Wyślij tę stronę pocztą elektronicznąWyślij tę stronę pocztą elektronicznąPrintPrint

18/05/2015 10:45:30

Komisja Europejska, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych zapraszają do udziału w seminarium „Możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się”, 20 maja br. w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie (ul. Zielna 37). Celem spotkania jest zwiększenie zainteresowania polskich przedsiębiorców funduszami przeznaczonymi na realizację polityki rozwojowej, w tym Europejskim Funduszem Rozwojowym (European Development Fund) oraz mechanizmami finansowania projektów realizowanych poza UE. Zapraszamy do rejestracji!

  O współpracy rozwojowej

  Seminarium otworzy Pani Ewa Synowiec Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Pani Bożena Lublińska-Kasprzak Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Pani Katarzyna Kacperczyk Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Udział w seminarium potwierdzili eksperci: Dyrekcji Generalnej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu i Przedsiębiorczości I MSP oraz Dyrekcji Generalnej ds. Rozwoju i Współpracy.

  Podczas seminarium uczestnicy zapoznają się m.in. z instrumentami KE służącymi wsparciu firm w ramach dyplomacji ekonomicznej UE, instrumentami finansowania projektów w obszarze polityki zewnętrznej UE oraz procedurami dotyczącymi zamówień i kontraktów realizowanych w ramach projektów UE w krajach rozwijających się i na rynkach państw trzecich.

  Informacje organizacyjne:

  Liczba uczestników seminarium jest ograniczona.

  Organizatorzy zastrzegają prawo potwierdzania zgłoszeń od uczestników seminarium pod kątem zgodności profilu prowadzonej działalności gospodarczej (lub innej) z obszarem tematycznym spotkania. Uczestnictwo w seminarium jest nieodpłatne. Językiem obrad jest język angielski. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie.

  Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium prosimy o wypełnienie i wysłanie do dnia 18 maja br. formularza zgłoszeniowego msw8 - 234 KB [234 KB] na adres e-mail: wojciech_chatys@parp.gov.pl

  Program seminarium: w języku angielskim msw8 - 377 KB [377 KB] .

   

  Zapraszamy również do skorzystania z praktycznego przewodnika po procedurach udzielania zamówień publicznych i dotacji na potrzeby działań zewnętrznych Unii Europejskiej (PRAG) - wersja polska pdf - 2 MB [2 MB] .

  Ostatnia aktualizacja: 20/05/2015  |Początek strony