Ścieżka nawigacji


PRZYDATNE LINKI
Plan Inwestycyjny dla Europy
Holenderska prezydencja w UE
Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
Infolinia Europe Direct
Portal Unii Europejskiej
Twoja Europa
Europejski portal e-sprawiedliwość
Strona z konsultacjami społecznymi prowadzonymi przez Komisję Europejską
Opuszczają Państwo portal Europa i wchodzą na inną stronę internetową, której polityka ochrony prywatności może się różnić od tej w portalu Europa.
Kącik dla dzieci
Kącik dla nauczycieli
SOLVIT
Europejskie Centrum Konsumenckie POLSKA
Opuszczają Państwo stronę Komisji Europejskiej i wchodzą na stronę EURANET - to wspólne przedsięwzięcie kilkunastu radiofonii europejskich poświęcone tematyce UE
Zaprojektuj logo Eurojust
Wyślij tę stronę pocztą elektronicznąWyślij tę stronę pocztą elektronicznąPrintPrint

09/12/2015 00:00:00

Do 27 stycznia 2016 r. przedłużony został termin nadsyłania prac w konkursie na nowy znak graficzny Eurojust. Europejska Jednostka Współpracy Sądowej z siedzibą w Hadze (Holandia) zajmuje się zwalczaniem transgranicznej przestępczości zorganizowanej. Zachęcamy studentów sztuk pięknych, grafiki, projektowania, architektury, marketingu oraz innych chętnych do nadsyłania swoich propozycji. Na najlepsze prace czekają wysokie nagrody pieniężne.

  Zaprojektuj logo Eurojust

  Nagrody:

  1 miejsce

  € 7 000

  2 miejsce

  € 2 000

  3 miejsce

  € 1 000

  Dziesięć najlepszych zgłoszeń otrzyma również dyplom uznania.

  Termin przesyłania zgłoszeń

  Zgłoszenia (pliki o nazwie w formacieLOGO2016-EJ- NAZWISKO-IMIĘ) należy przesłać do północy 27 stycznia 2016 r. na adres 20EJ_logocontest@eurojust.europa.eu.

  Dodatkowe informacje

  W celu uzyskania dodatkowych informacji nt. wymagań technicznych i artystycznych, nadsyłania zgłoszeń, itp., należy zapoznać się z regulaminem konkursu .

  O Eurojust

  Eurojust został ustanowiony w 2002 roku. Jego misją jest wspieranie i wzmacnianie współpracy i koordynacji działań krajowych organów wymiaru sprawiedliwości w walce z przestępczością ponadgraniczną dotykającą kraje Unii Europejskiej.

  Zadaniem Eurojustu jest zwiększenie wydajności krajowych organów śledczych i dochodzeniowych w sprawach dotyczących poważnej przestępczości ponadgranicznej i zorganizowanej, oraz pomoc w możliwie najszybszym i najefektywniejszym doprowadzaniu przestępców przed oblicze sprawiedliwości.

  Celem agencji jest osiągnięcie kluczowej roli jako centrum wiedzy specjalistycznej na poziomie działań sądowniczych w ramach wysiłków skierowanych przeciwko zorganizowanej przestępczości ponadgranicznej na terenie Unii Europejskiej.

  Ostatnia aktualizacja: 13/01/2016  |Początek strony