Ścieżka nawigacji


PRZYDATNE LINKI
Wniosek o patronat honorowy Komisji Europejskiej
Komisarze
Łotewska prezydencja w UE
Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
10 lat Polski w UE
Infolinia Europe Direct
Portal Unii Europejskiej
Twoja Europa
Europejski portal e-sprawiedliwość
Strona z konsultacjami społecznymi prowadzonymi przez Komisję Europejską
Opuszczają Państwo portal Europa i wchodzą na inną stronę internetową, której polityka ochrony prywatności może się różnić od tej w portalu Europa.
Kącik dla dzieci
Kącik dla nauczycieli
SOLVIT
Europejskie Centrum Konsumenckie POLSKA
Opuszczają Państwo stronę Komisji Europejskiej i wchodzą na stronę EURANET - to wspólne przedsięwzięcie kilkunastu radiofonii europejskich poświęcone tematyce UE
Europa w moim regionie
Wyślij tę stronę pocztą elektronicznąWyślij tę stronę pocztą elektronicznąPrintPrint

23/06/2015 13:20:26

Uchwyć w kadrze projekt, który otrzymał dofinansowanie z UE i wygraj wycieczkę do Brukseli. Komisja Europejska zaprasza do udziału w konkursie „Europa w moim regionie”, którego celem jest pokazanie jak działają projekty współfinansowane przez fundusze europejskie oraz jakie jest ich znaczenie dla lokalnych społeczności. Zdjęcia można nadsyłać do 28 sierpnia.

  Europa w moim regionie

  Konkurs fotograficzny "Europa w moim regionie" to także okazja do osobistej refleksji nad znaczeniem przedsięwzięć wspieranych finansowo przez Unię Europejską.

  Kto może wziąć udział w konkursie?

  Każdy obywatel lub stały rezydent krajów członkowskich i ubiegających się o członkostwo (Albania, Bośnia i Hercegowina, była jugosłowiańska Republika Macedonii, Kosowo, Czarnogóra, Serbia i Turcja), z wyjątkiem osób związanych z konkursem.

  Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat w momencie ogłoszenia wyników konkursu tj. 19 września 2015 r.

  Jak przystąpić do konkursu?

  Aby wziąć udział w konkursie należy dodać zdjęcie w aplikacji na stronie Komisji Europejskiej na Facebooku.

  Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia w terminie od 22 czerwca do 28 sierpnia 2015 r. (10:00 CEST). Zdjęcie musi przedstawiać projekt współfinansowany z funduszy europejskich. Musi być też na nim widoczna tablica lub billboard informujący o źródłach finansowania, lub flaga Unii Europejskiej.

  Jeśli nie posiadasz konta na Facebooku, możesz wziąć udział w konkursie prosząc znajomego o dodanie zdjęcia w Twoim imieniu lub przesyłając zdjęcie na adres regio-infopub@ec.europa.eu (w treści maila należy podać nazwę funduszu, miejsce realizacji projektu, datę wykonania zdjęcia oraz dane kontaktowe uczestnika: imię, nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia, kod pocztowy, miasto i państwo).

  W jaki sposób zostanie wybrany zwycięzca?

  W dniach 31 sierpnia – 8 września odbędzie się głosowanie internautów. Sto zdjęć z największą liczbą głosów oraz pięćdziesiąt zdjęć wybranych przez jury przejdzie do fazy finałowej.

  Następnie, 15 września, międzynarodowe i niezależne jury wybierze trzech zwycięzców.

  Jakie są nagrody?

  Każdy zwycięzca otrzyma trzydniową wycieczkę do Brukseli podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się między 12 a 15 października 2015 r.

  Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać pod adresem europeinmyregion@iservice-europa.eu.

  Szczegółowe zasady konkursu

  Warunki udziału w konkursie

  Ostatnia aktualizacja: 06/07/2015  |Początek strony