Ścieżka nawigacji


PRZYDATNE LINKI
Wniosek o patronat honorowy Komisji Europejskiej
Komisarze
Łotewska prezydencja w UE
Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
10 lat Polski w UE
Infolinia Europe Direct
Portal Unii Europejskiej
Twoja Europa
Europejski portal e-sprawiedliwość
Strona z konsultacjami społecznymi prowadzonymi przez Komisję Europejską
Opuszczają Państwo portal Europa i wchodzą na inną stronę internetową, której polityka ochrony prywatności może się różnić od tej w portalu Europa.
Kącik dla dzieci
Kącik dla nauczycieli
SOLVIT
Europejskie Centrum Konsumenckie POLSKA
Opuszczają Państwo stronę Komisji Europejskiej i wchodzą na stronę EURANET - to wspólne przedsięwzięcie kilkunastu radiofonii europejskich poświęcone tematyce UE
RegioStars 2015
Wyślij tę stronę pocztą elektronicznąWyślij tę stronę pocztą elektronicznąPrintPrint

11/12/2014 15:57:58

Do 28 lutego 2015 r. można nadsyłać zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu RegioStars, organizowanego przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, nagradzane będą najbardziej inspirujące i innowacyjne projekty realizowane przy współfinansowaniu ze środków dostępnych w ramach unijnej polityki spójności.

  RegioStars 2015

  Niezależne jury wybierze najlepsze projekty, a ich kierownicy zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast.

  Autorzy zwycięskich projektów otrzymają nagrodę i certyfikat zwycięzcy konkursu RegioStars z rąk przewodniczącego jury konkursowego oraz Coriny Creţu, komisarz ds. polityki regionalnej UE. Każdy z wyróżnionych projektów zostanie również przedstawiony w krótkim filmie promocyjnym.

  W tegorocznej edycji nagrody będą przyznawane w następujących kategoriach:

  1. ROZWÓJ INTELIGENTNY – uwalnianie potencjału rozwojowego małych i średnich przedsiębiorstw dla celów gospodarki cyfrowej

  2. ROZWÓJ ZRÓWNOWAŻONY – stymulowanie inwestycji w poprawę wydajności energetycznej z korzyścią dla obywateli i społeczeństwa

  3. ROZWÓJ SPRZYJAJĄCY WŁĄCZENIU SPOŁECZNEMU – integracja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym

  4. CITYSTAR – przekształcanie miast w oczekiwaniu na przyszłe wyzwania

  Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń, przewodnik dla uczestników, dokument zgłoszenia oraz kryteria kwalifikacyjne i zasady przyznawania nagród można znaleźć w witrynie internetowej konkursu RegioStars.

  Zgłoszenia można nadsyłać w języku angielskim, francuskim i niemieckim. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2015 r. Wybrani finaliści zostaną poinformowani o wynikach konkursu do końca maja 2015 r. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 14 października 2015 r. w Brukseli podczas DNI OTWARTYCH.

  Wszelkie pytania należy przesyłać na adres regio-stars@ec.europa.eu.

  Ostatnia aktualizacja: 15/12/2014  |Początek strony