Ścieżka nawigacji


PRZYDATNE LINKI
Wniosek o patronat honorowy Komisji Europejskiej
Komisarze
Łotewska prezydencja w UE
Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
10 lat Polski w UE
Infolinia Europe Direct
Portal Unii Europejskiej
Twoja Europa
Europejski portal e-sprawiedliwość
Strona z konsultacjami społecznymi prowadzonymi przez Komisję Europejską
Opuszczają Państwo portal Europa i wchodzą na inną stronę internetową, której polityka ochrony prywatności może się różnić od tej w portalu Europa.
Kącik dla dzieci
Kącik dla nauczycieli
SOLVIT
Europejskie Centrum Konsumenckie POLSKA
Opuszczają Państwo stronę Komisji Europejskiej i wchodzą na stronę EURANET - to wspólne przedsięwzięcie kilkunastu radiofonii europejskich poświęcone tematyce UE
Rolnictwo w promocji
Wyślij tę stronę pocztą elektronicznąWyślij tę stronę pocztą elektronicznąPrintPrint

21/10/2014 00:00:00

Do końca października trwa kolejna edycja CAP Communication Awards! Chodzi o projekty kampanii komunikacyjnych w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich. Autorzy najlepszych prac zaprezentują swoje osiągnięcia w Brukseli, tam też odbędzie się ceremonia wręczenia nagród. Wybrane projekty trafią również do bazy najlepszych praktyk. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 października 2014 r.

  Rolnictwo w promocji

  O co chodzi?

  CAP Communication Awards  to konkurs na najlepsze projekty w dziedzinie komunikacji w zakresie Wspólnej Polityki Rolnej. Jeśli zrealizowaliście lub realizujecie projekt bezpośrednio lub pośrednio związany z obszarami WPR , można go zgłosić w trzech kategoriach:

  1) Kampania skierowana do osób zawodowo zajmujących się tą dziedziną, np. rolników, organizacji zawodowych czy podmiotów opiniotwórczych;
  2) Kampania skierowana do ogółu społeczeństwa zawierająca istotne dla nich informacje;
  3) Kampania, w której zastosowane narzędzia, działania i kanały komunikacyjne w innowacyjny sposób przeciągnęły uwagę odbiorców.

  Kto może się zgłosić do konkursu?

  • osoby reprezentujące organizacje pozarządowe i publiczne, a także mieszane,
  • organizacje zawodowe,
  • ośrodki analityczne, badawcze i akademickie,
  • media, agencje komunikacyjne, a także specjaliści zajmujący się komunikacją.

  Jakie są warunki uczestnictwa?

  Projekt należy zgłosić najpóźniej do dnia 31 października 2014 roku do godziny 12:00 czasu środkowoeuropejskiego za pomocą strony internetowej, na której można znaleźć także szczegółowe zasady uczestnictwa

  Można zgłosić nawet 3 projekty, ale należy pamiętać o tym, by wniosek napisany był w języku angielskim, francuskim lub niemieckim! Ponadto nie powinien być to projekt rozpoczęty wcześniej niż 1 stycznia 2011 r.

  Wybór najlepszych prac

  Najlepsze projekty zostaną ocenione pod kątem jakości, kreatywności zastosowanych metod, wyboru grupy docelowej, a także uzyskanych rezultatów. Ważne jest także ich znaczenie i powiązanie z obszarami Wspólnej Polityki Rolnej.

  Jury wybierze projekty, które zostaną wprowadzone do bazy najlepszych praktyk, a dziewięciu autorów najlepiej ocenianych prac zostanie zaproszonych na ceremonie wręczenia nagród w Brukseli. Podczas ceremonii grono specjalistów w dziedzinie komunikacji wybierze zwycięzców konkursu, a także przyzna Specjalną Nagrodę Jury i Specjalną Nagrodę Publiczności.

  Wciąż masz wątpliwości?

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania możesz znaleźć pod tym linkiem lub skierować zapytanie do centrum informacyjnego na numer +32 2 333 59 65 lub drogą elektroniczną na adres capca2014@iservice-europa.eu

  Ostatnia aktualizacja: 21/10/2014  |Początek strony