Ścieżka nawigacji


PRZYDATNE LINKI
Holenderska prezydencja w UE
Europejska Stolica Kultury
Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego
Infolinia Europe Direct
Portal Unii Europejskiej
Twoja Europa
Europejski portal e-sprawiedliwość
Strona z konsultacjami społecznymi prowadzonymi przez Komisję Europejską
Opuszczają Państwo portal Europa i wchodzą na inną stronę internetową, której polityka ochrony prywatności może się różnić od tej w portalu Europa.
Kącik dla dzieci
Kącik dla nauczycieli
SOLVIT
Europejskie Centrum Konsumenckie POLSKA
Opuszczają Państwo stronę Komisji Europejskiej i wchodzą na stronę EURANET - to wspólne przedsięwzięcie kilkunastu radiofonii europejskich poświęcone tematyce UE
Ambasador Karier UE
Wyślij tę stronę pocztą elektronicznąWyślij tę stronę pocztą elektronicznąPrintPrint

11/04/2016 00:00:00

Europejski Urząd Doboru Kadr (EPSO) po raz kolejny ogłasza nabór do programu "EU Careers Student Ambassadors". Jest on skierowany do odpowiedzialnych i ambitnych studentów, którzy chcieliby promować pracę w instytucjach unijnych na swojej uczelni! Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia! To niepowtarzalna okazja nawiązania współpracy ze studentami z całej Europy, zdobycia doświadczenia w reklamie, marketingu oraz rozwoju umiejętności interpersonalnych.

  Ambasador Karier UE

  Do zadań ambasadora należy udzielanie informacji wszystkim zainteresowanym pracą w instytucjach UE, rozpowszechnianie ich za pomocą odpowiednich kanałów komunikacyjnych, a także uczestniczenie w uniwersyteckich targach pracy. Ambasador zaangażowany jest również w organizowanie spotkań i wykładów promujących karierę w unijnych jednostkach czy też w aktywność za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  Dzięki programowi dostaniesz niepowtarzalną możliwość współpracy ze studentami z całej Europy, zdobycia doświadczenia w reklamie, marketingu i HR oraz rozwoju swoich umiejętności interpersonalnych, cenionych przez najlepszych pracodawców. Wzbogacisz swoje CV, a na koniec otrzymasz list rekomendacyjny!

  Aby zostać Ambasadorem Karier musisz być obywatelem Unii Europejskiej płynnie posługującym się językiem angielskim i językiem kraju, w którym studiujesz. We wrześniu 2016 r.odbędziesz obowiązkowe szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do pełnienia tej niezwykle ciekawej roli.

  Jeśli jesteś odpowiedzialny, dyspozycyjny, komunikatywny, kreatywny i potrafisz dobrze planować swoją pracę, wypełnij formularz aplikacyjny do 15 kwietnia 2016 r. do godziny 12.00.

  Ambasador Karier będzie reprezentował Europejski Urząd Doboru Kadr na swojej uczelni od jesieni 2016 r. do jesieni 2017 r.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat rekrutacji oraz poznać listę uniwersytetów uczestniczących w programie, kliknij tutaj.

  Ostatnia aktualizacja: 04/05/2016  |Początek strony